Restaurace U přístavu v Děčíně


Navštívili jste severočeské město Děčín a nevíte kde se dobře najíst? Pak zavítejte do restaurace U přístavu, ideálně v létě s posezením na terase.

Restaurace u přístavu Děčín

Restaurace U přístavu Děčin

Téměř vždy, když jedu kolem, se zde stavím na oběd, hlavně v létě, když je venku krásně a dá se posedět na zahrádce s výhledem na děčínský hrad a řeku Labe, nebo, jedete-li s rodinou, můžete z povzdálí sledovat svá dítka, jak si hrají na nedalekém hřišti a jen na ně mávnout, jakmile „přistane“ talíř s obědem na stole :)

Z jídelního lístku si každý vybere, denní – polední menu pondělí-pátek je samozřejmostí, ale nejvíce se pokaždé těším, když je rajská, protože tak dobrou jste nikde jinde nejedli.

Jedete-li autem, nemějte obavy ohledně parkování, míst je hned u restaurace dost.

Další dobrá restaurace je nedaleký Pivovar ve stejnojmenném obchodním centru.

Autem nebo na kole, vítáni jsou všichni

A i na cyklisty zde myslí a stojany jsou připraveny na konci venkovní terasy, dost návštěvníků je z Německa, jak cyklisté tak i cestující vozem.

Kdo bude již nasycen, může vyrazit třeba do děčínské zoologické zahrady, Rajských ostrovů, na nedalekou Pastýřskou stěnu, do zdejšího aquaparku nebo třeba do Hřenska na lodičky.

Je vidět, že i když tuto restauraci už 2x vyplavila řeka při povodních, pan majitel se nenechal odradit a pokaždé ji zrenovoval tak, že vypadá ještě lépe než předtím :)

Kontakt

Restaurace U přístavu
Děčín IV Podmokly
Labské nábř.

Mapa

Web: www.restaurace-upristavu.cz

Sdílejte článek s přáteli

Napsat komentář