Restaurace U přístavu v Děčíně

Navštívili jste severočeské město Děčín a nevíte kde se dobře najíst? Pak zavítejte do restaurace U přístavu, ideálně v létě s posezením na terase.

Restaurace u přístavu Děčín

Restaurace U přístavu Děčin

Téměř vždy, když jedu kolem, se zde stavím na oběd, hlavně v létě, když je venku krásně a dá se posedět na zahrádce s výhledem na děčínský hrad a řeku Labe, nebo, jedete-li s rodinou, můžete z povzdálí sledovat svá dítka, jak si hrají na nedalekém hřišti a jen na ně mávnout, jakmile „přistane“ talíř s obědem na stole :)

Z jídelního lístku si každý vybere, denní – polední menu pondělí-pátek je samozřejmostí, ale nejvíce se pokaždé těším, když je rajská, protože tak dobrou jste nikde jinde nejedli.

Jedete-li autem, nemějte obavy ohledně parkování, míst je hned u restaurace dost.

Další dobrá restaurace je nedaleký Pivovar ve stejnojmenném obchodním centru.

Autem nebo na kole, vítáni jsou všichni

A i na cyklisty zde myslí a stojany jsou připraveny na konci venkovní terasy, dost návštěvníků je z Německa, jak cyklisté tak i cestující vozem.

Kdo bude již nasycen, může vyrazit třeba do děčínské zoologické zahrady a Rajských ostrovů, na nedalekou Pastýřskou stěnu, do zdejšího aquaparku nebo třeba do Hřenska na lodičky.

Je vidět, že i když tuto restauraci už 2x vyplavila řeka při povodních, pan majitel se nenechal odradit a pokaždé ji zrenovoval tak, že vypadá ještě lépe než předtím :)

Aktuální info

Restaurace bohužel ukončila provoz.