Retros steakhouse

 • retros steakhouse Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem pod fotbalovým stadionem najdete tuto restauraci s venkovní zahrádkou.

Retros Steak House

Tato restaurace (retro steak house) je stylizovaná do podoby amerických občerstvení, napovídají tomu kožené sedačky, mnoho reklamních cedulí na zdech, ale hlavní důvod návštěvy pro Vás bude jídelní lístek, kde je mnoho pochutin, od steaků až po opravdu velké hamburgery, osobně si vždy dávám Car burger + hranolky a jste na několik hodin zasyceni :)

23.9.2015 – Po 2 letech, kdy jsem článek psal, si dávám nyní panenku s lusky a k tomu bagetu s bylinkovým máslem, mňam.

Někteří milovníci pálivých pokrmů si mohou dát pikantní kuřecí křidélka, kolega co si je dal, říkal že nikdy nic pálivějšího neměl.

A musím připomenout i jedno tvrzení, které říká, že podle wc se pozná restaurace, zde jsou záchody opravdu velmi pěkné a proto i dojem z celé restaurace je pozitivní.

Parkování je bezproblémové vedle restaurace na vyhrazeném parkovišti pro hosty. Sice zde je závora, ale na požádání vám parking prodlouží

Mapa

Web: www.retros.cz

Pokud by zde bylo plno, což o víkendu večer není nic neobvyklého, pak si dobrý steak můžete dát i v Restauraci na Rychtě v centru Ústí nad Labem vedle fóra nebo zkuste novou Restauraci Kocanda ve Všebořicích. S dětmi v UL rozhodně musíte navštívit i centrum Pampalánie, kde je hned vedle také dobrá restaurace Stodola.

Retros Steakhouse 1 Retros Steakhouse 2

Správný název je Retros Steak House, ale viděl jsem i retro steake hous.

Sdílejte článek s přáteli
 • 4
 •  
 •  
 •  
By |2017-02-20T19:10:19+00:00Září 19th, 2013|Restaurace|

4 komentáře

 1. Jarda 21.10.2013 v 11:50

  Vcera jsme na doporuceni navstivili tento podnik. objednali jsme si biker burger a hovezi steak. prostredi je velice prijemne a co se tyce jidla, to nemelo chybu! takze vrele doporucujeme k navsteve;-)

 2. Josef 5.11.2013 v 13:36

  v neděli jsem si objednal vepřový steak s bylinkami. doporučuji vzhledem k velikosti objednávat bez přílohy. naposledy jsem tak dobrý steak jedl v belgii. příště přijdu s kamarády. plzeń mi chutnala, ale 38 kč je dost.

 3. Petr 10.2.2018 v 19:55

  Dobrý večer.Po dnešní zkušenosti s jídlem je vidět,že proběhla zřejmě změna kuchaře. Myslím.,že k horšímu. Víc asi nebudu komentovat.Sorry

 4. Jiří Flekal 18.10.2018 v 10:04

  Obsluha nevrlá, na jídlo jsme čekali skoro 40 minut. A když už to teda přinesli „steak s chilli papričkami a sýrové koule“ Věší hnus a parodii na steak jsem v životě nejedl. Maso bylo odfláknuté, bez chuti, tvrdé a uprostřed syrové, nemyslím tím krvavé, ale vyloženě syrové, pomalu se to nedalo ani ukousnout. A „sýrové koule“ byly pouze přerostlé olejnaté krokety, také takové nevýrazné. Vyloženě mi bylo líto peněz za ten paskvil, který se pokouší nazývat steakem. Ale co čekat do podniku, který nabízí
  i KUŘECÍ steaky…. .

Napsat komentář