Retros steakhouse


V Ústí nad Labem pod fotbalovým stadionem najdete tuto restauraci s venkovní zahrádkou.

Retros Steak House

Tato restaurace (retro steak house) je stylizovaná do podoby amerických občerstvení, napovídají tomu kožené sedačky, mnoho reklamních cedulí na zdech, ale hlavní důvod návštěvy pro Vás bude jídelní lístek, kde je mnoho pochutin, od steaků až po opravdu velké hamburgery, osobně si vždy dávám Car burger + hranolky a jste na několik hodin zasyceni :)

23.9.2015 – Po 2 letech, kdy jsem článek psal, si dávám nyní panenku s lusky a k tomu bagetu s bylinkovým máslem, mňam.

Někteří milovníci pálivých pokrmů si mohou dát pikantní kuřecí křidélka, kolega co si je dal, říkal že nikdy nic pálivějšího neměl.

A musím připomenout i jedno tvrzení, které říká, že podle wc se pozná restaurace, zde jsou záchody opravdu velmi pěkné a proto i dojem z celé restaurace je pozitivní.

Parkování je bezproblémové vedle restaurace na vyhrazeném parkovišti pro hosty. Sice zde je závora, ale na požádání vám parking prodlouží.

Fotogalerie

Mapa

Pokud by zde bylo plno, což o víkendu večer není nic neobvyklého, pak si dobrý steak můžete dát i v Restauraci na Rychtě v centru Ústí nad Labem vedle fóra nebo zkuste novou Restauraci Kocanda ve Všebořicích. S dětmi v UL rozhodně musíte navštívit i centrum Pampalánie, kde je hned vedle také dobrá restaurace Stodola.

Správný název je Retros Steak House, ale viděl jsem i retro steake hous.