Retros steakhouse


V Ústí nad Labem pod fotbalovým stadionem najdete tuto restauraci s venkovní zahrádkou.

Retros Steak House

Tato restaurace (retro steak house) je stylizovaná do podoby amerických občerstvení, napovídají tomu kožené sedačky, mnoho reklamních cedulí na zdech, ale hlavní důvod návštěvy pro Vás bude jídelní lístek, kde je mnoho pochutin, od steaků až po opravdu velké hamburgery, osobně si vždy dávám Car burger + hranolky a jste na několik hodin zasyceni :)

23.9.2015 – Po 2 letech, kdy jsem článek psal, si dávám nyní panenku s lusky a k tomu bagetu s bylinkovým máslem, mňam.

Někteří milovníci pálivých pokrmů si mohou dát pikantní kuřecí křidélka, kolega co si je dal, říkal že nikdy nic pálivějšího neměl.

A musím připomenout i jedno tvrzení, které říká, že podle wc se pozná restaurace, zde jsou záchody opravdu velmi pěkné a proto i dojem z celé restaurace je pozitivní.

Parkování je bezproblémové vedle restaurace na vyhrazeném parkovišti pro hosty. Sice zde je závora, ale na požádání vám parking prodlouží.

Fotogalerie

Mapa

Pokud by zde bylo plno, což o víkendu večer není nic neobvyklého, pak si dobrý steak můžete dát i v Restauraci na Rychtě v centru Ústí nad Labem vedle fóra nebo zkuste novou Restauraci Kocanda ve Všebořicích. S dětmi v UL rozhodně musíte navštívit i centrum Pampalánie, kde je hned vedle také dobrá restaurace Stodola.

Správný název je Retros Steak House, ale viděl jsem i retro steake hous.

11 komentářů u „Retros steakhouse“

 1. Vcera jsme na doporuceni navstivili tento podnik. objednali jsme si biker burger a hovezi steak. prostredi je velice prijemne a co se tyce jidla, to nemelo chybu! takze vrele doporucujeme k navsteve;-)

 2. v neděli jsem si objednal vepřový steak s bylinkami. doporučuji vzhledem k velikosti objednávat bez přílohy. naposledy jsem tak dobrý steak jedl v belgii. příště přijdu s kamarády. plzeń mi chutnala, ale 38 kč je dost.

 3. Dobrý večer.Po dnešní zkušenosti s jídlem je vidět,že proběhla zřejmě změna kuchaře. Myslím.,že k horšímu. Víc asi nebudu komentovat.Sorry

 4. Obsluha nevrlá, na jídlo jsme čekali skoro 40 minut. A když už to teda přinesli „steak s chilli papričkami a sýrové koule“ Věší hnus a parodii na steak jsem v životě nejedl. Maso bylo odfláknuté, bez chuti, tvrdé a uprostřed syrové, nemyslím tím krvavé, ale vyloženě syrové, pomalu se to nedalo ani ukousnout. A „sýrové koule“ byly pouze přerostlé olejnaté krokety, také takové nevýrazné. Vyloženě mi bylo líto peněz za ten paskvil, který se pokouší nazývat steakem. Ale co čekat do podniku, který nabízí
  i KUŘECÍ steaky…. .

 5. Obsluha byla příjemná v restauraci jsme byli když tam byl celkem frmol . Jídlo nemělo chybu a donesli do 30min .

 6. Jídlo chutné
  Obsluha příjemná
  Doporučujeme zajít na oběd nebo večeři přijdeme zas

 7. Dobrý den, mohu si zarezervovat na pátek 24.5.2019 stůl pro 6 lidí?? ( oslava maturit)
  od 15.30 ??
  Děkuji Stibingerová

 8. Jídlo spokojenost, až teda na ty syrové koule, jedná velká mastnota.
  Prostředí příjemné, na zahrádce se krásně sedí.
  Velké – za obsluhu, byly tam tři slečny, systém žádný, než nám odnesly prázdné talíře, tak to řvali 20 min a to podotýkám bylo minimum lidí.Jediné co slečny umí je se pořád dokola omlouvat za to, že host čeká…

 9. Tak jsme dnes rovněž navštívili s rodinou tuto restauraci a nutno dodat, že mé očekávání více než předčili. V poloprázdné restauraci (max. 15 osob včetně nás) čekat více než hodinu na tři jídla bylo na mě celkem dost. Jako kdyby mi obsluha četla myšlenky, protože ve chvíli, kdy jsem jim vnitřně dal posledních pět minut, než vyrazím domu, jídlo přinesli. Přiznám se, že na vyhlášenou restauraci, pro nás bylo jídlo opravdu zklamáním. Nechci říct, že bylo chuťově špatné, nebo by byly malé porce, ale při opravdu na Ústí nad Labem vysokých cenách, prostě čekáte víc. Poslední tečkou však bylo placení. U baru mi obsluha spočítala útratu na bez tří korun na 1500 Kč. No, přiznám se, trochu mě to zarazilo. Přece jen na tři domácí limonády a tři hlavní jídla mi to přišlo dost i tady, tal jsem si vyžádal pokladní účtenku, ač to opravdu standardně nedělám. Po nejdříve vytištění lístku na parkování a opětovné požádání mi obsluha lístek předala a ejhle, podle něj nás jedlo minimálně 5, fakt šest jídel nesmíme, i když jím celkem dost. Paní servírka se mi na mé upozornění omluvila a se slovy, že se jí to ještě nestalo mi vrátila přeplatek 543 Kč.
  Takže abych to shrnul, jídlo v této restauraci za tyto peníze opravdu nestojí, doba čekání byla více než dlouhá a chyba na pokladně už jen sladkou tečkou na konec. Už nikdy více.

 10. Po dvaceti minutách se obsluha neráčila k nám přijít. Když jsem žádal parkování lístek mi oznámila že akorát k nám chtěla zajít. Už nikdy více.

Napsat komentář