Rodinná dovolená na Kypru byla skvělá

Letos v červenci jsem byla na rodinné dovolené na Kypru s manželem a dětmi. Tuto nádhernou zemi jsme navštívili poprvé a rozhodně to byla ta nejlepší volba. Kypr je jako stvořený pro rodiny s dětmi, ale je vhodný také pro mladé páry. Každý si bezpochyby najde to své.


Kypr dovolená zkušenosti

kypr dovolená

Let z Prahy na Kypr s přistáním v Larmace trval necelé 4 hodiny.

Čtěte jaké jídlo si můžete koupit v letadle.

Průběh cesty probíhal naprosto ukázkově a my si tak mohli užívat pohodový let.

Ubytování

Po přistání jsme se autobusem vydali do místa ubytování.  K našemu hotelu s názvem Olympic Lagon Resort, na okraji letoviska Aiya Napa to trvalo cca 2 hodiny. Najdete jej na jiho-východě ostrova.

Hotel se pyšní čtyřmi hvězdami. Jako welcome drink všichni hosté u recepce dostali nealkoholický pomerančový nápoj s ledem.

Po náročné cestě všem opravdu bodnul. Ubytování proběhlo snad rychlostí blesku. Milá paní recepční zavedla celou naši rodinu až k hotelovému pokoji a dovolená mohla začít.

Průběh dovolené

Po vybalení jsme šli prozkoumat hotel a jeho okolí.  Všeho bylo dostatek. Dobrého jídla, nápojů a také zmrzliny, ze které měly největší radost naše děti.

Hotelový resort obklopovaly 4 bazény. První byl určený pouze pro dospělé, v dalším pak byla divoká řeka, v bazénu pro děti pirátská loď a poslední sloužil k vodním aktivitám.

zájezdy

Nechybělo ani dětské hřiště. Každý den nás uchvátil jiný animační program, který animátoři zvládali na jedničku. Pokoje čisté, denně uklizené od hotelového personálu.

Moře, pláž a výlet lodí

Průzračné moře s písčitou pláží se nacházelo kousek od našeho resortu cca 50 metrů. Díky mírnému svažování si děti mohly bezpečně hrát i dál od břehu.

V průběhu dovolené jsme stihli navštívit nejkrásnější pláž na Kypru Nissi beach, která se pyšní tyrkysovým mořem a bílým pískem.

Skvělým zážitkem pak byla plavba výletní lodí s Kapitánem a jeho papouškem Kokem. Příští léto rozhodně vrátíme znovu a možná zvolíme Jižní Kypr, ten je prý ještě hezčí.

Autor: Kateřina Maruchničová

Zájezdy a dovolená na Kypru

Napsat komentář