Romantická plavba lodí do Drážďan


Sníte o romantickém výletě plavbou lidí na místě, které vás okouzlí svou magickou atmosférou? Chcete si užívat se svým milým, plné romantiky pak budou Drážďany to pravé!

Město Drážďany (Dresden) Německo

Drážďany je jednoznačně nejromantičtější městem Svobodného státu Sasko. Drážďany už nejsou jen o návštěvě barokního komplexu, ale také jsou oblíbené Labské výlety lodí, I přesto, že hlavním důvodem, proč jezdí lidé do Drážďan, je nakupování.

Lodí do Drážďan

Kouzelná Labská plavba lodí proplouvá historickou Pirnou, dále propluje pod památnými historickými mosty. Zažijete jedinečný výhled na romantickou přírodu, skalních kaňonu. Na lodi hraje živá hudba po celý den, která velice zpříjemní cestu.

Jednodenní výlet zahrnuje polopenzi, na lodi lze poobědvat oběd formou tříchodového menu tzn. Polévka, hlavní chod a dezert.

Plavba zahrnuje nejen oběd, ale také večeři formou tříchodového menu či rautu. Pro zajímavost a pro milovníky vín probíhá ochutnávka druhů vín, určitě nebudete litovat. Jednoznačně živá hudba a víno má magické účinky, s partnerem jsme si velice oblíbili růžové víno. Jistě, že tu je možnost tance na lodi, partner poprosil muzikanty, jestli by nám nezahráli naší společnou píseň a vyznačený prostor pro tanec byl náš, při západu slunce si vždy vzpomenete na tento romantický moment.

Loď Dresden

Dále budete obohaceni průvodcovskými znalostmi, absolvujete odborné výklady a také procházku historickým městem přes vyhlídkové terasy, uvidíte spoustu krásných míst. Průvodce je milý, ochotný a sofistikovaný.

Ten kdo je odvážnější a zajímá se o historické centrum, může vyrazit na samostatnou prohlídku po městě, cestou je možnost pořídit si suvenýry jako památku na Drážďany.

TIP: Navštívit můžete i drážďanskou zoologickou zahradu.

Samozřejmě každá loď v přístavu má svůj individuální plán. Personál na palubě je báječný. V určitou hodinu jsme se museli zas vrátit.

Zpáteční cesta, je velice zajímavá, neboť kapitán lodě nám vypráví jedinečné příběhy o Labi. Nezoufejte, pokud máte, potomky můžete je vzít sebou. Určitě si sebou přivezete nejen krásný pocit, suvenýry, skvělé zážitky, ale také vzpomínky.

Ubytování v Drážďanech