Sant Jordi Hostels: stylové ubytování v srdci Barcelony


Sant Jordi Hostels je síť hostelů pro mladé v překrásné španělské Barceloně. Nachází se jich zde pět a jsou rozprostřené velmi blízko centra v historické části města Barcelona.

Každý z hostelů je vytvořen na základě jiného tématu, například hostel Sant Jordi Sagrada Familia je ve stylu skateboardů, Sant Jordi Rock Place je zaměřen na rockovou muziku, podle toho také vypadá design celého ubytování.

Sant Jordi Hostels Barcelona

sant jordi hostels sagrada familia barcelona

Za velmi příznivé tak získáte skvělé ubytování blízko centra s vybavenou moderní kuchyní, počítačovým koutkem s možností připojení k internetu a odpočinkovou místností, kde můžete spočinout v sedacích vacích po náročné procházce nádhernou Barcelonou.

Hostely Sant Jordi jsou nejvhodnější pro mladé turisty, jelikož nejlevnější pokoj jsou po dvanáct osob a mohou v něm společně přespávat kluci i holky, nehledě na to, zda se znáte, či jste cizí. A to asi není moc vhodné pro rodinu s dětmi.

Rezervujte ubytování na Booking.com

Pro ty, kteří preferují soukromí, jsou k dispozici třílůžkové pokoje, kde se vám nemůže stát, že se o půlnoci nastěhuje nový spolubydlící. Pro ještě více zpohodlněné některé hostely obsahují i menší apartmány. To vše se však pohybuje už v jiné cenové relaci. Pokoje mají dvoupatrové postele, každá postel má svou skříň s možností zamknutí, aby nenastala nepříjemná situace, kdy si váš cizí spolubydlící omylem půjčí vaši peněženku.

sant jordi hostels barcelona 1

Hostely jsou upraveny podle nejnovějších trendů tak, aby zde mladí návštěvníci měli vše, co při svém dobrodružství potřebují a cítili se zde dobře. Pokoje, kuchyň i společná místnost, kde se lidé mohou jednoduše seznámit a potkat zajímavé osobnosti, jsou moderní, hezky upravené a působí velmi příjemně.

Celkově hostel připomíná studentské koleje, kde se neustále něco děje a pořád někoho potkáváte.

Nicméně úroveň a vzhled je trochu někdy jinde než české koleje. Dbají zde na čistotu a také detaily. Vše je hezky vyzdobené, barevné a zkrátka stylové. Společenská místnost obsahuje spoustu knih (hlavně ve španělštině, ale taky v angličtině, takže můžete procvičovat), televizi, filmy, sedací vaky apod.

sant jordi hostels barcelona 3

Většina hostelů nabízí nonstop recepci, takže nemusíte řešit, kam složité hlavu, když vaše letadlo přistane ve dvě hodiny ráno. Jako bonus se na recepci nacházejí nejrůznější letáčky, obsahující mapy a informace o místech, která musíte navštívit a také kartičky se slevami v hospodách, restauracích, muzeích apod. V ceně máte také zapůjčení ručníku či fénu.

Chystáte-li se tedy navštívit Barcelonu, velmi doporučuji ubytování v jednom z hostelu Sant Jordi. Hledejte draka.

Související:

Siurana ve Španělsku je ráj lezců i výletníků

Napsat komentář