Sárvár – termální lázně v Maďarsku


Chcete se nechat hýčkat a relaxovat v městečku Sárvár, které si v roce 2004 vysloužilo honosný titul Královské lázně Evropy? Tak zajeďte k našim jižním skoro sousedům – do Maďarska.

Sárvár termály

Městečko Sárvár má co nabídnout. Není to jen poklidná, možná až trochu ospalá atmosféra, nebo velký areál s termálními bazény a přilehlými hotely. V samotném centru na vás čeká hrad Nadásdy, kostel sv. Ladislava a sv. Marka, radnice,… Především jsou však tu léčivé prameny, které vytryskly ze sondážních vrtů při hledání ložisek ropy.

Hotel Thermal Health Spa – místo pro váš odpočinek

Možností ubytování je v Sárváru celá řada. Je tu však jedno místo, které se tak trochu vymyká konkurenci. Thermal Health Spa hotel nejenže disponuje svým vlastním pramenem léčivé vody, je situován přímo v centru města, nabízí celou řadu lázeňských procedur a wellnesových služeb a od rána do večera svým klientům otevírá relaxační zónu v podobě několika bazénů napuštěných léčivou vodou s protizánětlivými a analgetickými účinky. Z vnitřních i venkovních bazénů se vám navíc otevře pohled do více jak 200 let starého arboreta, jehož nedílnou se stal i již zmiňovaný hotel a jeho hosté se mohou těšit privilegiu volného vstupu v kteroukoliv denní i noční hodinu.

TIP: Kehida Termal Hotel Maďarsko – termální lázně pro každého

Je skoro samozřejmostí, že se zdejší hotel může pochlubit i skvělými kulinářskými výtvory, které se servírují v hotelové restauraci s pro Čecha trochu zlověstným názvem – Nádor.

A protože jsme ve wellnes hotelu, jsou samozřejmostí připravené župany na hotelových pokojích i snadný přístup z ubytovací části hotelu do lázeňské zóny.

3 důvody, proč sem vyrazit

  • Zdraví v hotelových bazénech navrací léčivá voda
  • Energii vám tu dodá skvělá kuchyně
  • Hotel Thermal Health Spa je doslova propojený se zdejším arboretem

Kolik to celé stojí

Tuto otázku si položí určitě každý. Ve zdejším hotelu vás čekají kvalitní služby, za které se samozřejmě platí. Pokud sem však vyrazíte třeba v měsíci září, určitě naleznete webových stránkách hotelu termíny, kdy se na týdenní pobyty vypisují výrazné slevy a vy si za velmi přijatelné ceny budete moci užívat luxusu a velmi poklidné atmosféry hotelu Thermal Health Spa.

Fotogalerie

Tip na výlet:

Související:

Sdílejte článek s přáteli

Napsat komentář