Sárvár – termální lázně v Maďarsku

Chcete se nechat hýčkat a relaxovat v městečku Sárvár, které si v roce 2004 vysloužilo honosný titul Královské lázně Evropy? Tak zajeďte k našim jižním skoro sousedům – do Maďarska.


Sárvár termály

Městečko Sárvár má co nabídnout. Není to jen poklidná, možná až trochu ospalá atmosféra, nebo velký areál s termálními bazény a přilehlými hotely. V samotném centru na vás čeká hrad Nadásdy, kostel sv. Ladislava a sv. Marka, radnice,… Především jsou však tu léčivé prameny, které vytryskly ze sondážních vrtů při hledání ložisek ropy.

Hotel Thermal Health Spa – místo pro váš odpočinek

Možností ubytování je v Sárváru celá řada. Je tu však jedno místo, které se tak trochu vymyká konkurenci. Thermal Health Spa hotel nejenže disponuje svým vlastním pramenem léčivé vody, je situován přímo v centru města, nabízí celou řadu lázeňských procedur a wellnesových služeb a od rána do večera svým klientům otevírá relaxační zónu v podobě několika bazénů napuštěných léčivou vodou s protizánětlivými a analgetickými účinky. Z vnitřních i venkovních bazénů se vám navíc otevře pohled do více jak 200 let starého arboreta, jehož nedílnou se stal i již zmiňovaný hotel a jeho hosté se mohou těšit privilegiu volného vstupu v kteroukoliv denní i noční hodinu.

TIP: Kehida Termal Hotel Maďarsko – termální lázně pro každého

Je skoro samozřejmostí, že se zdejší hotel může pochlubit i skvělými kulinářskými výtvory, které se servírují v hotelové restauraci s pro Čecha trochu zlověstným názvem – Nádor.

A protože jsme ve wellnes hotelu, jsou samozřejmostí připravené župany na hotelových pokojích i snadný přístup z ubytovací části hotelu do lázeňské zóny.

Sárvár Maďarsko – 3 důvody, proč sem vyrazit

  • Zdraví v hotelových bazénech navrací léčivá voda
  • Energii vám tu dodá skvělá kuchyně
  • Hotel Thermal Health Spa je doslova propojený se zdejším arboretem

Sárvár lázně – kolik to celé stojí

Tuto otázku si položí určitě každý. Ve zdejším hotelu vás čekají kvalitní služby, za které se samozřejmě platí. Pokud sem však vyrazíte třeba v měsíci září, určitě naleznete webových stránkách hotelu termíny, kdy se na týdenní pobyty vypisují výrazné slevy a vy si za velmi přijatelné ceny budete moci užívat luxusu a velmi poklidné atmosféry hotelu Thermal Health Spa.

Lázně Sárvár fotogalerie

Tip na výlet:

Související:

Napsat komentář