Skalka family park Ostrava


Skalka Family Park je rekreační a zábavní park v Ostravě. Nabízí širokou škálu aktivit převážně pro rodiny s dětmi a nabízí denní i večerní programy.

Skalka family park recenze

Atrakcí zde najdete opravdu mnoho, vybrat si z nich musí každý, no posuďte sami.

Atrakce

Autodrom

Mnoho z rodičů si tato autíčka pamatuje ze svého dětství, když přijela pouť a mohli jsme se na nich svézt. Zde jich mají celkem 16 a zábava to je pro každého, i pro ty, co nemají řidičák.

Bludiště

Bludiště je atrakce ve Family Parku Skalka v Ostravě, která umožňuje návštěvníkům procházet se labyrintem s různými překážkami a úkoly. Cílem je najít východ z bludiště. Je určeno pro všechny věkové kategorie a je oblíbenou zábavou pro rodiny s dětmi.

Bruslení

Family Park Ostrava nabízí také možnost bruslení na umělém ledě, který je v provozu po celý rok. Bruslení na ledě je oblíbenou aktivitou pro celou rodinu a návštěvníci si mohou zajezdit na svých bruslích nebo si brusle zapůjčit na místě.

Bungee trampolíny

Vynikající zážitek pro ty, kteří hledají vzrušení.

Dětská hřiště

Rozsáhlé dětské hřiště nabízí různé hry a aktivity pro děti všech věkových kategorií. Mezi nejoblíbenější atrakce patří skluzavky, houpačky, prolézačky a další interaktivní prvky. Cílem je poskytnout dětem bezpečné a zábavné místo k hraní a rozvíjení svých dovedností.

Dragon

Atrakce Dragon je adrenalinová jízda na horské dráze dostupná i pro děti od 6 let.

Dragon horská dráha Skalka family park Ostrava

Hoparéna

Trampolínový park, kde si mohou návštěvníci vyzkoušet skákání na trampolínách, skákání přes překážky a jiné aktivity spojené s trampolínami.

Jelení lávka

Lávka vede od rozhledny až k bludišti, poskytuje návštěvníkům výhled na zvířata ve zdejším zooparku.

Kolotoč manéžka

Kolotoč Manéžka je jízda na kolotoči, která je vhodná pro děti i dospělé.

Kolotoč šálky

Skalka Family Park v Ostravě nabízí atrakci v podobě kolotoče šálek, který patří mezi oblíbené atrakce parku. Je vhodná pro všechny věkové skupiny a nabízí zábavu a vzrušení při jízdě ve velkých šálcích.

Kolotoč šálky Skalka family park Ostrava

Lanové pyramidy

Jsou zde 2, jedna je vysoká až 8 metrů, druhá je pro menší děti.

Lyžování

Pokud Skalku v Ostravě navštívíte v zimě, můžete si zde zalyžovat nebo se projet na snowboardu na zdejší sjezdovce.

Skákací hrady

Skákací hrady zde nesmí chybět. Ty jsou určeny pro děti a nabízejí jim možnost bezpečně skákat, běhat a hrát si v prostředí s měkkým povrchem.  Jsou zde rovnou 3.

Skaláčkův vláček

Tento minivláček převáží návštěvníky areálu a nabízí jim jedinečný zážitek z jízdy po parku. Trasa vláčku je nastavena tak, aby zahrnovala některé z nejzajímavějších částí parku a umožňovala návštěvníkům vidět různé atrakce a zábavní centra z jiného úhlu pohledu.

Stříbrná věž

Stříbrná věž je vysoká rozhledna, která nabízí panoramatický výhled na okolí. Věž má tvar stříbrné spirály a slouží jako vyhlídkový bod a místo pro fotografování.

Stezka indiánů

Skalka Family Park v Ostravě nabízí řadu aktivit pro celou rodinu, včetně stezky indiánů. Tato stezka je určena pro děti a jejím cílem je provést návštěvníky příběhem a dobrodružstvím indiánů. Návštěvníci se mohou projít po trati, na které jsou umístěny různé překážky a hry, které jim pomohou lépe poznat indiánský život a kulturu.

Stezka indiánů Skalka family park Ostrava

Tubingové dráhy

2 tubingové dráhy poskytují zábavu a adrenalinový zážitek.

Vodní svět a pirátská zóna

Pirátská zóna patří mezi nabízené atrakce parku a představuje tematickou část s pirátskými motivy a vodními atrakcemi, jako jsou vodní skluzavky, stříkačky apod.

Vzduchové trampolíny

Tyto skákací plochy umožňují návštěvníkům provozovat fyzickou aktivitu, cvičit a zároveň si užít zábavy. Trampolíny mohou být různých velikostí a tvarů a mohou být vybaveny různými doplnky jako jsou molitanové stěny, žebříky a jiné. Tyto atrakce jsou oblíbené zejména mezi dětmi a mladými lidmi.

Workoutové hřiště

Na workout hřišti si mohou návštěvníci zacvičit a posílit své tělo.

Zoopark

V menší kontaktní zoo skalka uvidíte během procházky 27 druhů zvířat. Mnohá z nich si můžete pohladit a také nakrmit.

Zoo Skalka Ostrava

Příměstské tábory

Mnoho rodičů řeší, když jsou prázdniny, ať už se jedná o ty jarní nebo letní, kam s dětmi. Skalka family park nabízí i příměstské tábory, takže můžete bez obav chodit do práce a o vaše ratolesti bude dobře postaráno.

Restaurace Skalka Ostrava

Takto velký areál musí mít restauraci. V nabídce jsou 4 hlavní jídla a dvě různé polévky. Samozřejmostí jsou dětské porce.

Parkování

Jsou zde 3 velká parkoviště, takže se není třeba obávat, že byste zde nezaparkovali. Parkovné je zahrnuto v ceně vstupenky.

Web: www.skalkaostrava.cz

Napsat komentář