Skatepark 4 dvory České Budějovice

Skatepark Čtyři Dvory se nachází vedle hokejového centra Pouzar v Českých Budějovicích. Můžete sem zavítat v jakémkoli ročním období, protože nudit se zde opravdu nebudete.


Skatepark 4 dvory

Hned zezačátku zde najdeme betonový skatepark o rozměrech  1 198m² s různým vybavením, kde si dobře zajezdíte jak na skateboardu, tak na koloběžce či kole. Jak si můžete na fotce všimnout, zabavíte se tu i když je sníh..

Pokud ale nejste příznivec tohoto sportu, najdou se zde i jiné aktivity. O kousek dál najdete houpačky a různé další aktivity, na kterých se zabaví především menší děti. Z obou stran hřišti obklopená restaurace se nachází hned pár metrů od zmiňovaného hřiště. Zde si můžete koupit občerstvení či použít veřejnou toaletu. V létě si můžete sednou i ven. Restaurace je umístěna pod mostem, po kterém se můžete projít a v případě večerní procházky si most můžete užít i s rozsvícenými světélky.

Z druhé strany se nachází druhé hřiště, na kterém se Vaše děti jistě nudit nebudou, jelikož je větší a je na něm více aktivit. Je zde kolotoč, obrovská prolézačka, malý mlýn a další. V zimě zde můžete sáňkovat či bobovat z kopce.

Hned kousek za výše zmiňovaným hřištěm se nachází menší fitstezka, která je vhodná i pro seniory. Tam si můžete procvičit stabilitu, zahrát šachy, jet na rotopedu, či posilovat. Projít se můžete po dřevěné lávce, kde jsou zmíněné aktivity postupně rozestavěné. Můžete sem zavítat i večer, když je lávka rozsvícená, vypadá to opravdu krásně. Za touto částí se nachází další kopeček, ze kterého také můžete sáňkovat.

Při procházce parkem narazíte na i spoustu laviček, které nebývají obsazené, takže se zde můžete posadit. Po parku se můžete procházet jak ve dne, tak v noci, protože pokaždé je to má jinou atmosféru. Pokud tedy nemáte rádi moc lidí, doporučuji sem jít večer, kdy už tu bývají jen skateři.

Fotogalerie

Přečtěte si ještě:

Napsat komentář