Špindlerův Mlýn – aktivity, které zaženou nudu!


Pokud máte rádi pohyb a klidně i adrenalin, vřele doporučuji vyzkoušet tyto aktivity, které se stanou nezapomenutelným zážitkem. Najdete zde činnosti vhodné pro děti, dospělé i celou rodinu dohromady, stačí vybrat to pravé pro Vás.

Yellow Point

Tato agentura nabízí hned několik zážitků – čtyřkolky, zip line, elektrokola, elektrické koloběžky, lezeckou síť, lukostřelbu a mnoho dalšího.

Jestli máte partu o minimálním počtu osmi osob, zkuste paintball! Obdržíte oblečení, zbraně, střelivo a masky. Instruktor Vám vše vysvětlí a stane se rozhodčím. Ideální pro soutěživé, kteří mají rádi akci a nemají strach. Konečně se můžete cítit jako James Bond! Aktivitu je možné provozovat i v zimě.

Abychom tu měli také něco pro děti – Art centrum puntík. Zde si Vaše ratolesti mohou potisknout tričko nebo tašku a pomalovat keramický hrneček nebo talířek.

V zimě se nabízí aktivity jako snowtubing, skialpinismus, mushing, čtyřkolky či sněžné skútry.

Skiareál Špindlerův Mlýn

V obchodě Špindl Motion na Svatém Petru si můžete zapůjčit disky a kartičku, na kterou si budete zapisovat skóre. Před shopem poté najdete plac na hraní disk golfu. Disk golf spočívá v tom, že máte nějakou vzdálenost, ze které musíte dohodit disk do koše. Na kartičku napíšete počet pokusů, které jste absolvovali, než jste se strefili. Vyhrává ten, který má menší počet. Při tomto sportu se zahřejete, protože kromě házení musíte také vyšlapat kopec, na kterém se nachází další koše.

Osobní zkušenost mám také s terénními koloběžkami. Vydáte se lanovkou na Medvědín, kde si koloběžku zapůjčíte a sjedete kopec zpátky do Špindlu. Tato aktivita není vhodná pro děti, ale dospělé překvapí různé druhy terénu, které jsou někdy opravdu zajímavé. Kameny, bláto, les, ale také asfalt. Sjezd trvá zhruba půl hodinu nebo hodinu, na výběr máte dvě trasy – kratší a delší. Dostanete k ruce i mapu, na cestách jsou vyznačené šipky, abyste se neztratili.

TIP: Zlaté návrší – hora v Krkonoších

Co opravdu mohu doporučit, je Buggy centrum. Zde si můžete zapůjčit elektrické buginy a vyjet s nimi kamkoliv chcete v rozsahu jedné nebo dvou hodin. Pouze šlapete a užíváte si přírodu kolem Vás. Zajeďte si třeba do Krkonošského národního parku, kde uvidíte dokonce několik vodopádů. Výhoda je v tom, že se všude dostanete rychle, nepřekážíte pěším a okolí vidíte na vlastní oči stejně jako při procházce. K dispozici je bugina pro dva nebo pro čtyři. Děti mohou využít dětské šlapací buginy na vytyčené dráze, kde mohou jezdit sami.

Pokud Vás nabídka nadchla, rozhodně ale počítejte s vyššími cenami, je to přece jen Špindl.

Fotogalerie

Ubytování v okolí

Doporučujeme:

Napsat komentář