Sun Connect Aqua Resort Djerba – recenze hotelu v Tunisku

V červenci minulého roku jsem se vydal poprvé do Tuniska na Djerbu, do čtyřhvězdičkového hotelu Sun Connect Aqua Resort. Doprava z letiště byla autobusem, trvala přibližně 20 minut, takže dobře pro všechny. Po příjezdu jsme se porozhlédli po celém hotelovém komplexu, vypadalo to všude velmi pěkně.


Sun Connect Aqua Resort Djerba

Byli jsme s rodinou ubytováni ve čtyřlůžkovém pokoji, který měl dvě patra. Bylo zde příjemně, mimo jedné větší závady na klimatizaci, a to byl obrovský pach, který z ní vycházel. Jelikož se s tím nedalo nic dělat, dostali jsme jiný pokoj, bez smradlavé klimatizace a už bylo všechno v pořádku.

Sun Connect Aqua Resort Djerba - recenze hotelu v Tunisku

Bazény

V celém hotelu se nachází 3 bazény, jeden větší, pro všechny, druhý menší pro děti a třetí je se skluzavkami. Bazén s tobogány mají velmi hezky vybudovaný, také jsem proto v tomto bazénu trávil nejvíce času. Lehátek je zde vedle bazénů plno, takže si své místo vždycky najdete.

Pláž

Pláž u moře je samozřejmě písčitá, občas můžete na břehu moře najít i mušle, je to ale méně pravděpodobné. Pokud hledáte moře, kde budou vlny, tak s Djerbou nepočítejte, protože za celý pobyt jsme větší vlny zažili jen jednou, jinak absolutně klidné moře karibské barvy. Na pláži se nachází bar, kde si můžete dát drinky všech možných chutí.

TIP: Hotel Miramar Djerba Tunisko

Stravování

Měli jsme zaplacený all inclusive a jídla stála opravdu za to. Kuřata, dobré ryby, pizzy, játra, kuřecí steaky, opečené brambory a spousta dalších jídel určitě nechyběla. K pití známé nealkoholické nápoje a také výborné džusy. Ke snídani omelety, volská oka, topinky, lívance, na jídlo se určitě stěžovat nedalo.

Aktivity

Po celý den se konají různé aktivity, které jsou napsány na programu v hotelu. Dopoledne si můžete zahrát tenis, volejbal, můžete si vyčistit hlavu při vodní gymnastice nebo si odpoledne zahrát fotbal. Večer na vaše děti čeká zábavná diskotéka a nějaký den i vystoupení všech dětí na pódiu.

Výlety

Pokud se chcete vydat na výlet, asi 30 minut od vašeho hotelu se nachází Krokodýlí farma, kterou s chutí doporučuji, protože je zde množství Nilských krokodýlů a můžete být také  svědky krmení těchto krokodýlů, což je velký zážitek.

Hodnocení

Po celou dobu naší dovolené se nic špatného mimo smradlavé klimatizace nestalo, když tedy nepočítám pocit, který jsme měli, když jsme na dovolenou k moři letěli hned den poté, co se v městě Sousse staly teroristické útoky. Jinak ale v hotelu byla klidná a pozitivná atmosféra, celkově se mi hotel líbil. Všem hotel doporučuji!

Dovolená a zájezdy do Tunisu – vybírejte zde >>

Napsat komentář