Tempo Litoměřice – autosalon na Zahradě Čech

Výstava Tempo se konala i letos v Litoměřicích na Zahradě Čech a pro mě jako milovníka aut byla povinnost sem vyrazit a podívat se, jaké automobilové novinky si velké značky zde připravily.


Autosalon Tempo Litoměřice – výstaviště Zahrady Čech

tempo litoměřice výstava

Nevím, jak minulé ročníky, ale letos, v roce 2017, se výstava konala od pátku do neděle. My zde byli právě v den poslední, v neděli dopoledne.

Parkování

Kde zaparkovat je dobré vědět. Není nutné platit 100kč za auto, protože je nedaleko Kaufland, který má velké parkoviště, kde auto zdarma můžete nechat. Odtud pak dojdete po cca 300 metrech až před výstaviště, kde si koupíte v „budce“ lístky.

Ceník – vstupné

  • Dospělý – 100kč
  • Dítě, důchodce, ZTP – 80kč
  • Děti do 120cm mají vstup zdarma

Výstava Tempo

Viděli jsme zde všechny známé automobilové značky jako Škoda, VW, Renault, Ford, Opel, Renault, Hyundai, Kia a jejich nejnovější i nejprodávanější modely. Mnohé bylo možné si také vevnitř prohlédnout i vyfotit. Byla zde nejen výstava aut osobních, ale i užitkových – dodávek a také obytných, kam jsme také se synem zašli, jen bylo nutné se zout :)

TIP: Máte rádi auta? Pak navštivte muzea historických automobilů v České republice.

Byla zde i terénní dráha, kde jezdila nejnovější Škoda Kodiaq, Yetti i VW Tuareg, jak se můžete podívat na fotkách.

Tuning sraz

Mnoho mladých sem právě v neděli přijelo právě kvůli upraveným tuningovým autům, kterých zde bylo asi 30. Některé měla jen velká kola a zbytek „serie“, další pouze kufr plný hudby, ale byly zde i opravdu vymazlené kousky upravené do posledního detailu.

Akce pro diváky

Na Zahradě Čech nikdy nechybí podium, kde se pobaví každý. My zde viděli například vystoupení „na motorce“ a pak akci hasičů, kteří ukazovali, jak se dostanou při nehodě do auta a co vše je třeba, aby člověka vevnitř sedícího dostali co nejbezpečněji ven.

Občerstvení

Co se týče jídla a pití, je zde toho dost, stánky se vším možným, ať už pro milovníky masa, tak i pro ty, kteří mají rádi sladké.

Zábava pro děti

S dětmi tady je možné navštívit dětské hřiště, ale byl zde i nafukovací hrad, řetízkový kolotoč a mnoho soutěží.

Celou akci hodnotím celkem dobře, sice jsme tu byli jen hodinu, protože je výstaviště malé a tak jej projdete za tu dobu i 2x :)

Příští rok můžete vyrazit do Litoměřic také.

Tempo Litoměřice 2019 – autosalon na Zahradě Čech

Tempo je každoroční výstava v Litoměřicích na Zahradě Čech. Letošní ročník se koná od pátku 10. do neděle 12. května 2019.

Autosalon Tempo 2019 – výstaviště Zahrady Čech

Autosalon Tempo Litoměřice

Stejně jako každý rok si zde budete moci prohlédnout nové modely automobilů a motocyklů všech známých značek, užitkové i nákladní vozy, zemědělskou a manipulační techniku, elektrokola a motorky, bude zde k vidění také přehlídka historických vozů, soutěže, exhibice, show a bohatý kulturní program.

Web: www.zahradacech.cz

Související články:

Napsat komentář