Thajská masáž a letíme domů


Snídám klasiku + opečenou slaninu, dopisuji deníček, v poledne polykám druhé Imodium, opakuji procházku po pláži vpravo, staví se další hotel a vila, kde se chystá nedělní párty s muzikou.

Thajská masáž

Masérek je 2x tolik, plavu v moři s Václavem Kotkem – nástrojař z Autoškoly Mladá Boleslav, bydlí s učitelkou MŠ Hájkovou, mají děti 30 + 26 let. Plánovaná masáž v druhém průchodu a vlevo je za 100 bht z jedné strany, volím svalnatou kuřačku s dvouletým synem, típe cígo a začíná v 15.15 hod. – záda, ruce, nohy, mám pocit, že po mně šlape, ale jsou to ruce, sleduji jak vedle jiná masíruje Rusy, kroutí mi chodidlo a teď už šlape po zádech, otáčím se na břicho a masíruje mi stehna až k pytlíku, paty tlačí až k zadku, tahá prsty na nohou i rukou, sedám si a zmasíruje mi celou hlavu – lebku, uši i nos, jsem šťasten, ale nevzrušen – je to samice gibona, je 16.30 hod., za 200 bht = 160 Kč to stálo ! Večeře z českého jídelníčku u Joseph Langa na pláži = chobotnice s česnekem + 2x Singha za 170 Bht, Hájková s Kotkem měli pečenou, tužší a mastnou, ani tři loky whisky nevyřešily problém žaludku, je mi těžko, ale usínám ve 21.30 hod., budím se v 0.30 hod., stolice je řídká.

západ slunce

Vstávám již v 7.30 hod., dávám třetí a poslední imodium tuniské, ranní šachy a v 8.35 hod. skromnější snídaně – jen 1x volské oko, nepřichází průvodce, který sliboval zajištění výletu do Minisiamu. Se včerejšími kamarády z Mladé Boleslavi odcházíme na taxi, domlouvám cenu 100 bht a jedeme, za 250 bht vidíme Eiffelovku, sochu Svobody, operu v Sydney, fontánu di Trevi, katedrálu v Kolíně n.R., chrám sv. Vasila v Moskvě, atomium v Bruselu, Koloseum, most přes řeku Kwai a mnohokrát Ayutthayu, nežízním, mám sebou vodu z pokoje, každý den ji zdarma doplňují. Taxi na domluvených 12 hod. nepřijelo ke vchodu, na dálnici za dvě min. staví jiné, usmlouvám ze 150 na 100 bht za tři osoby a jedeme do hotelu, sprchuji se, dopisuji a chladím poslední Litovel, večeři nekupuji v minimarketu na rohu, ale u stánku na dalším rohu – šest velkých banánů za 25 bht, jsou žluté a dva cestou domů poobědvám. Plavu v bazénu, dočítám Tuareg z Frenštátu o Karlu Lopraisovi a dopřehrávám Šachifo 18, dojídám třetí banán, dopíjím poslední Litovel a poslouchám Royal koncert – McCartney, Sting a Elton John.

Střeva dobrá, proto snídám 3x volské oko, p. Stráský byl již podruhé na bodymassage za 600 bht, za šahání na prsa si připlatil 100, ale kdyby mohl, připlatil by si za sex 2.000 bht. Vyjdu z hotelu a městský mikrobus právě projíždí kolem, jedu až k pěší zóně a opakuji si předvčerejší noční procházku, v Royal Garden Plaza si v katalogu prohlížím piercingy, odpočívám a oplachuji se na wc, v Mike Shopping Mailu kupuji 4x Mekong Whisky po 75 bht a mám utraceno, fotím malého Buddhu v krámě i s dary, jsou všude i u každého domu a sedí i na palubní desce řidiče autobusu. Po návratu domů obědvám banán, k večeří mám buchtu se sladkou náplní za 9 a Chány beer za 24 bht, plavu v bazénu, fotím západ slunce a začínám se balit. Večer nás čeká program v Alcazaru, ze spodu kufru vyndávám dlouhé kalhoty, mikrobus přijíždí o 10 min. dříve a máme volných 50 min., s p. Stráským se procházíme až k Elvis pubu, má také program od 9.30 p.m. Kabaret je obrovský, mám N35 = 2. řadu v 1. patře, za 1.15 hod. vidíme výpravnější Karlín, krásné kostýmy, zpívají anglicky, čínsky, japonsky, rusky + ?, návrat ve 23.15 hod., dnes jsem flámoval.

invia

Budík zvoní v 7.30 hod., plavu si sám v moři, hlídač lehátek ještě spí přikrytý dekou, u nohy má prázdnou láhev piva, sprchuji se na pokoji, dobaluji za světla, snídaně – 3x vejce, slanina, dopíjím whisky, záložní free vodu přelévám do své plastové a cestou téměř nepiji. Bus přijíždí již v 10.30 hod., sedím vzadu s dvěma borci (40) – majitel baru + majitel stavební firmy, jsou zde již posedmé, hrají tenis, využívají bodymassage, usmlouvají hodinky Rolex z 2.500 na 500 bht, flámují až do poledne a snídaně nestíhají, stěžují si na čínského starostu Pattaye, zavedl policejní hodinu v 02 hod. a přivedl ruské turisty, ti kazí obchody, protože nesmlouvají.

Bus objíždí více hotelů, ale zapomněl na paní s mužem v horečce 40 C, tak se vracíme a už v busu stojí tři, prsatá delegátka jim nachází místa k sezení, jen ukecaný sedící podnikatel odmítá odejít od kolegy. Stavíme u pumpy, utrácím zbytek bahtů za duriánové karamely – 18 bht a skladné mango – 60 bht, na letišti marně zkouším s Petrem Zlesákem vyzvednout nůžky z manikůry odebrané na Ruzyni. Taška mi váží 15.3 kg, což je na hranici povolené váhy, batoh na palubu s lahvemi má přes 10 kg, řada lidí platí nadváhu jako v Praze, jiní nejsou vpuštěni do letadla, ale nic neplatí, sedím na výtečném 6A před motorem, piloti – Ježek a Pořízek, poslouchám 3x dokola Elvis Presley, k obědu je steak, k večeři kuře, vidíme noční Mumbai – dříve Bombaj, v Ománu na wc se převlékám do dlouhých kalhot a kraťasy i s penězi tam nechávám, při procházení v tranzitu si naštěstí vzpomenu a nacházím je v pořádku ! Na Ruzyni přistáváme v 0.40 hod., první bus 119 odjíždí ve 4.25 hod.

zájezdy

1.díl cestopisu z Thajska – Noční Bangkok
2.díl cestopisu z Thajska – Města Bangkok a Ayutthaya
3.díl cestopisu z Thajska – Zlatý trojúhelník v jihovýchodní Asii
4.díl cestopisu z Thajska – Pattaya – nejnavštěvovanější turistické centrum Thajska
5.díl cestopisu z Thajska – Sloní show a foto s tygrem
6.díl cestopisu z Thajska – Noční Pattaya
7.díl cestopisu z Thajska – Thajská masáž a letíme domů