Tipy kam na podzimní výlety


Podzimní prázdniny jsou tu a proto přináším nejeden tip, kam na výlet s dětmi. Pamatujte, není špatné počasí, ale jen špatné oblečení.

Podzimní výlety v Čr

Výběr nejlepších míst, kam vzít děti o podzimních prázdninách. Každý výlet je barevný v tomto období, když příroda hraje všemi barvami. Sám jsem před týdnem vyrazil autem na celodenní autovýlet do Šluknovského výběžku a fotky jsou z těch míst parádní, namátkou třeba rozhledna Tanečnice.

Pokud nechcete opustit brány hlavního města, nahlédněte, kam v Praze. Pěkně ale bude i na druhé straně naší republiky, v Beskydech. A protože sezona skončila jen někde, můžete navštívit i podzimní hrady a zámky. Kdo má rád pořádnou turistiku, na Slovensku na Štrbském a Popradském plese si v podzimním počasí také užijete pěkný výšlap.

podzimní výlety

Můj tip, kde jsme byli na rodinném nenáročném výletě. Hrad Doubravka v Teplicích, to je to místo, kde budete mít výhled na celé město a pěkně se projdete lesem. A kdo má rád adrenalin, ten může popojet kousek odtud na bobovou dráhu v Altenbergu nebo na novou bobovku v Klínech nad Litvínovem.

Nejen na podzim, ale po celý rok je krásné České Švýcarsko se symbolem Pravčickou bránou. A po sezoně nebude tolik plno ani v Adršpachu.

Typy na podzimní výlet v Česku podle oblastí:

Čtěte ještě

1 komentář u „Tipy kam na podzimní výlety“

  1. Krušné hory 100%!
    My jsme byli teď na spa pobytu a bylo to nádherné i ta příroda. Top

Napsat komentář