Tipy na výlety do kempů jižní Moravy

Jestli ještě stále hledáte ideální kemp, či autokemp kam budete moci letos vyrazit na dovolenou, tak Vám přijde vhod několik našich typů na ubytování s autem nebo s karavanem.


Autokemp Pohoda Unanov

unanov kemp 2

Tento kemp je v provozu již od roku 2003. Za tu dobu si získal tisíce stálých hostů i karavanistů, kteří ho rok co rok navštěvují. Kemp poskytuje zázemí v podobě sportování i koupaliště s tobogánem. Pro karavanisty je zde hodně místa. Jak jsem již naznačil, tak do kempu Únanov jezdí čím dál, tím více stálých hostů,  proto není jistota, že můžete vyrazit jen tak na blint a budou mít pro vás volné ubytování. Jestli Vás kemp zaujal, tak si radši rezervujte ubytování pokud možno co nejdříve..

Unanov kemp

Kemp Havraníky

Další plně vytížený kemp z jižní Moravy je kemp Havraníky, který můžete najít v okresu města Znojmo. Kromě možnosti ubytování v chatkách se také můžete ubytovat i s vlastním stanem, nebo s karavanem. Cena za karavanová stání se pohybuje na úrovni 170 .- Kč. Hosté se sem nevracejí jen kvůli ideální poloze, ale i kvůli serióznímu majiteli kempu, který se snaží za každou ceny na stejné úrovni i přesto, že všechny služby pořád zdražují. Všechna čest.. Tento kemp můžeme také doporučit.

Kemp a Yacht club Pavlov

Tento kemp musíme určitě zmínit, protože mírně vybočuje z řady proti výše uvedeným kempům. Mimo klasických služeb ubytování ve formě ubytování v chatkách + plochy pro stany a karavany je toto zařízení zaměřené i na jachtaře. U Novomlýnské nádrži se můžete docela vyblbnout :-). Lodě, čluny, kajaky Vám zde zapůjčí.

Související: