Štastná země Radvánovice u Turnova

Park Šťastná země Radvánovice vznikl vedle firmy Tomovy Parky s.r.o., která staví dětská hřiště – vyrábí houpačky, prolézačky, klouzačky a vlastně vše co na velké travnaté louce najdete.


Štastná země recenze

Tento zábavní areál se nachází kousek Turnova a na dohled Českému ráji. S rodinou jej navštěvujeme několikrát ročně, ceny jsou lidové a když je krásné počasí, děti půl dne neuvidíte :) Recenze popíše, co vše tu na vás čeká.

Trampolíny

Nejvíce dětí se vždy zabaví na 3 velkých trampolínách v dolní části areálu, všechny atrakce jsou i pro dospělé takže se vyžije celá rodina :)

Trampolína nemá chybu, jsou zde 3, jedna malá pro děti a 2 velké trampolíny, kam se vejde třeba 30 dětí.

Výroba dětských hřišť se v České republice určitě vyplatí, protože stále ještě nejsou všude a pro všechny, v zahraničí to je jiné, tam na děti myslí víc.

Geopark

Určitě navštivte i geopark, děti se něco dozví a mohou si i zasoutěžit.

Kromě mnoha zde zmíněný atrakcí si vaše děti mohou zajezdit na koni, na čtyřkolkách, využít 2 dlouhé lanovky a opravdu mnoho houpaček, klouzaček, skládaček, tabulí na kreslení a prolézaček.

Skluzavka

V létě je zde i velká skluzavka pro děti, dlouhá několik desítek metrů, na videu to je vidět na konci.

Klasická klouzačka zde také je u několika prolézaček, takže pokud by byla „zima“, i přesto se děti sklouznou.

Ceník

Ve Štastné zemi se platí vlastní měnou, tzv. čtyřlístky, takže nemusíte při nákupu občerstvení složitě počítat a i malé dítě si zvládne dojít pro cokoliv.

Po otevření zábavního parku Mirakulum asi do Tomových parků už nebudou proudit davy rodin s dětmi jako v minulých letech, což by ale byla škoda, protože tato „louka pro děti“ alespoň na naší rodinu působí více klidnějším dojmem než velké Mirákulum v Milovicích, které ale také určitě navštivte.

TIP: Pěkný přírodní areál kousek od Milevska je zážitkový park Zeměráj, kam vám také doporučuji vyrazit, například z Prahy to je stejně daleko jako do Šťastné země. A také doporučím návštěvu v Šiklandu, což je westernové městečko kousek od Jihlavy.

Aktuální ceny vstupného, jaká je otevírací doba a další informace najdete na oficiálních stránkách.

Web: https://www.facebook.com/stastnazeme

Podívejte se také do kategorie Český ráj na našich stránkách, kde najdete nejen tipy na výlet, ale i ubytování.

A máte – li rádi skupinu Kryštof, sledujte pozorně webové stránky Šťastné země, protože zde pravidelně tato kapela koncertuje.

Fotogalerie

Mapa

Dětský areál Šťastná země se nachází v obci Radvánovice, což je část obce Karlovice, mezi městy Turnov a Jičín. Hledat lze i spojení Tomovy parky (viděl jsem i Tomovi parky).

Parkování

Poblíž areálu je velké parkoviště na louce, byli jsme zde několikrát, někdy jsme i neplatili, ale obvykle byla cena 30kč, naposledy tuším už 50kč, ale je to několik let zpět.

Ubytování

Ubytování v Českém ráji vybírejte na Booking.com

Co ještě v okolí navštívit

2 komentáře u „Štastná země Radvánovice u Turnova“

  1. Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,jestli může s námi i malý pejsek,děkuji s pozdravem Bukovicová.

  2. Dobrý večer, se psem můžete do areálu, ale musí mít košík + být na vodítku a pouze do vyhrazených prostor. Na „louku“ mají psi vstup zakázán.

Napsat komentář