Trampolíny Ústí nad Labem – Trampacademy Střekov


Trampolínové centrum Tramp Academy může každý navštívit v Ústí nad Labem v městské části Střekov. Byli jsme tuto halu s dětmi také vyzkoušet a zde jsou naše dojmy.

Kudy autem, vlakem i pěšky

Autem sem dojedete poměrně bez problémů, stačí dojet na kruhový objezd na Střekově nedaleko Restaurace u Lípy a odtud přes železniční přejezd do kopce. Po cca 500 metrech dojedete na křižovatku, kde vlevo uvidíte sportovní halu (bývalou tělocvičnu) a u ní zdarma zaparkujete.

Vlakem dojedete na ústecké hlavní nádraží, odtud jděte po starém mostě přes Labe a po asi 300 metrech dojdete na kruhový objezd a jak popisuji výše, pokračujte stejnou cestou jako v případě, že byste přijeli autem.

Kdo přijede na vlakové nádraží Střekov, ten bude poktračovat poté doprava kolem obchodu Penny market až dojdete opět k „Lípě“ a zde vpravo přes koleje do kopce.

Recenze Trampacademy – trampolínového centra v Ústí n.L. na Střekově

Trampolíny Ústí nad Labem – Trampacademy Střekov

Trampolíny najdete v tělocvičně, kterou jsem popisoval výše, ve 2.patře. Zde je recepce, kde zaplatíte zálohu 200kč za osobu (která bude skákat), děti dostanou na ruku pásek a také klíč od šatní skříňky a mohou se jít chodbou vpravo ve stejném patře převléknout a hned poté projít k trampolínám.

Rodič či doprovod, který neskáče, jde od recepce do druhého patra, kde je malý bar a také místa k sezení s výhledem na celou halu.

Trampolíny Ústí nad Labem – Trampacademy Střekov 2

Jelikož se jedná o trampolínové centrum, je logické, že zde budou hlavně trampolíny. Je jich tu opravdu asi 50, po celé hale, ale kromě nich jen jeden velký „pytel“ na doskok, žíněnky a také „ochozy“, ze kterých lze také skákat. Toť vše, nic víc.

Trampolíny Ústí nad Labem – Trampacademy Střekov 4

Dobré je to, že není problém si donést vlastní pití a tuto lahev si nechat vedle „atrakcí“. Pokud ale budete mít „občerstvení“ u vyhlídky, budou muset děti vždy obejít „půl haly“, aby se napily.

Restaurace

No to je silné slovo, spíše je to občerstvení. Nabídka pití je celkem velká, kávu a čaj si zde také můžete dát a i třeba párek v rohlíku.

Hudba a zima

V den naší návštěvy bylo venku kolem nuly a tak chápu, že tady nemůže být taky 24C jako máme doma.

Na webu píšou, že v hale je 21 stupňů, tak to tam nebylo ani omylem.

Sedělo nás dost rodičů v zimních bundách.

A „hudba“, co se po celou dobu line z reproduktorů, to už celkem dá zabrat. Jasně, když mi je 40, asi neposlouchám to co moje náctileté děti, ale i když mi 13 letá dcera řekne, že ta hudba je hrozná, pak to o něčem svědčí.

Takže tyto dvě věci výše by určitě chtěly vyřešit.

Tento trampolínový ráj je relativně nový, takže je logické, že se vše buduje postupně. Nevyhnu se ale srovnání s podobnou hernou, což je Jump park v Předlicích. Ta už je v Ústí nad Labem 2 roky a rozhodně toho nabídne víc než jen trampolíny. Ostatně to popisuji v článku.

Jak se ale říká, konkurence je zdravá a je dobré mít na výběr. Co se týče celkové ceny, byli jsme zde 2 hodiny a platili jsme celkem 700 kč. Což není zrovna málo. V Jump Ústí je atrakcí sice víc, ale za hodinu dáte 240kč, tak si každý může spočítat, za kolik to má :)

Ale kdo řešíte, kam s dětmi v zimě, pak toto je jedna z možností, kde si zasportovat.

Web: www.trampacademy.cz

Trampolíny Ústí nad Labem – Trampacademy Střekov 3