Třebovický mlýn Ostrava – recenze ubytování


Třebovický mlýn je pension v Ostravě. Najdete jej ve čtvrti Třebovice v ulici Na Heleně. Má recenze popíše ubytování i jídlo v restauraci. Často se zde konají svatby a i my zde jednu během pobytu zažili.

Třebovický mlýn Ostrava

Třebovický mlýn pension hotel Ostrava

Vybrat ubytování v Ostravě je celkem oříšek, pokud nechcete utratit tisíce. Já na Bookingu strávil celé jedno dopoledne, než jsem našel pension, který bude vyhovovat, nebude nutné platit nic předem, bude stačit zaplatit v hotovosti na místě, budeme mít jeden apartmán se společnou koupelnou, ale oddělenými pokoji pro děti a dospělé. Nakonec se zadařilo a vybral jsem právě penzion – hotel Třebovický mlýn.

Pension najdete snadno, neboť je hned na křižovatce, vedle je cyklostezka a také koleje – o těch se ještě rozepíšu.

Třebovický mlýn pension hotel Ostrava 2

Parkování

Je zde cca 40 míst na parkování na dvou parkovištích, další místa pak jsou hned u pensionu.

Třebovický mlýn pension hotel Ostrava parkoviště

Recepce

Recepci najdete v prvním patře, pokud jste pobyt neplatili online kartou předem, zaplatíte zde na místě v hotovosti. Dozvíte se informace, kde budete mít pokoj, od kdy do kdy je snídaně, kde je restaurace a další info. Dostanete klíč od pokoje a můžete se vyrazit ubytovat.

Pokoje

Je zde několik jedno, dvou, tří i čtyřlůžkových pokojů, my bydleli ve 2.patře nad restaurací ve 4-lůžkáči. Hluk do pokoje z restaurace ale nedoléhal, větší bordel byl od železničního přejezdu, který tu snad co 10 minut vždy 30s „zvonil“. Jednou ale dokonce i 3 minuty – 180x bimbam, no nic moc budíček v 6 ráno v sobotu :)

Ohledně hluku ještě jedna výtka – pokoje jsou asi nové, ale zdi jsou ze sádrokartonu, takže slyšíte nejen sousedy, ale i osoby po chodbě chodící – to je zvuk, jako by byli u vás na pokoji.

Výbava hotelového pokoje

  • 1x manželská postel
  • 2x samostatné postele
  • 1x psací stůl
  • 2x lcd televize
  • Koupelna se sprchovým koutem
  • Fén zde také byl, takže ženy, dámy, slečny, můžete jej nechat doma
  • 2x střešní okno

Byli jsme spokojeni, vše fungovalo, koupelna pěkná, postele dobré, ale polštáře moc velké.

Třebovický mlýn Ostrava - koupelna 1 Třebovický mlýn Ostrava - koupelna 2 Třebovický mlýn Ostrava - pokoj Třebovický mlýn Ostrava - pokoj 2 Třebovický mlýn Ostrava - pokoj 3

Střešní okno parádní – bylo přes něj vidět na oblohu a hvězdy.

Restaurace

V restauraci v Třebovickém mlýně na večeři jsme byli pouze jednou při příjezdu, ceny vyšší, ale jídlo mohlo být lepší. Pivo bylo výborné.

Snídaně zdarma

Snídani dostanete k pobytu v ceně a jak jsme si u večeře moc nepochutnali, ráno jsme si dali opravdu do nosu. Výběr jak v hotelu u moře – na své si přijde každý.

Svatby

Každý pátek a sobotu zde pořádají svatby, i my jednu zažili. Ale nijak nebylo znát větší hluk, spali jsme stejně dobře ve čtvrtek i v pátek. Pokud se zde ale bude konat nějaká větší firemní akce, je možné, že hluk bude větší, než jaký „udělá svatba“.

Hodnocení

V Ostravě jsem bydlel v několika hotelech a pensionech, ale tento je zdaleka nejlepší. Navíc ta snídaně, ta fakt neměla chybu.

Rezervujte ubytování v Třebovickém mlýně

Kam na výlet v okolí:

Národní přírodní rezervace Polanská niva

Napsat komentář