Tropical Islands je aquapark v Německu u Berlína


Aquapark Tropical Island je imitací tropického ráje uprostřed Evropy. Můžete sem zavítat kdykoliv v roce. Uprostřed chladné zimy se tu ohřejete a načerpáte energii do dalších studených dní.

Tropical Island Berlín recenze

Tento velkolepý aquapark se nachází v Německu asi 60km jihovýchodně od Berlína. Autem z Prahy tu budete zhruba za 3,5 hodiny, ale můžete cestovat i autobusem nebo vlakem.

TIP: Zájezd autobusem koupíte na Invia

Aquapark Tropikal Island pojme najednou až 6600 lidí. Zábava tu může trvat neustále, protože se tu nezavírá. Toto rekreační středisko nabízí svým návštěvníkům i nocleh. K přespání můžete využít chatky, stany a nebo lehátko přímo na pláži.

Tropical Islands Německo

Tropické ostrovy Tropical Ailend uspokojí potřeby i touhy všech, kteří milují teplo a vodní radovánky. Teplota vzduchu se zde pohybuje kolem 30°C a voda má ještě o dva stupně víc. Můžete zde strávit velmi příjemný čas jak se svým partnerem, tak i s dětmi. Na své si přijdou i senioři, kteří rádi využívají hřejivé teplo nejedné sauny. Jet sem na „otočku“ se nevyplatí, určitě doporučuji pobyt s ubytováním. Pokud nechcete bydlet přímo zde, stačí se podívat, co se nachází poblíž a za jaké ceny.

Ubytování

Tropical Islands Německo 9

Voda je zde čistá a kvalita se dá srovnávat s pitnou vodou. To zajišťují nejmodernější technologie čištění mocí ozónové filtrace. Bazény jsou z hygienických důvodů z nerezové oceli.

Tropical Islands Německo 11

Proč se vydat do Tropical Islands?

  • Již za 3,5 hodiny jste až ve vyhřátých tropech
  • otevřeno je nonstop
  • vhodné pro krátké pobyty s dobrým poměrem cena / výkon
  • možnost se vyhřát v největším saunovém areálu v Evropě

Tropical Islands Německo 13

Základní údaje o aquaparku

Hala Tropical Island leží v Německu. Je to největší volně stojící hala (hangár). Původně byla navržena pro výrobu vzducholodí, které by se dostaly na málo přístupná místa. K tomu však nikdy nedošlo a v roce 2003 koupil halu nový investor, který ji přebudoval na Tropical Islands.

Tropical Islands Německo 12

Pokud se rozhodnete Tropical Islands navštívit, určitě budete nadšeni tímto vodním vodním světem s velkými bazény, písečnými plážemi a opravdovým tropickým pralesem s naučnou stezkou. Je zde ale též spousta restaurací a barů s nejrůznějšími specialitami, naleznete zde nákupní galerie, můžete se zúčastnit večerního programu a nebo trávit čas v luxusním hotelovém pokoji. Na své si zde přijde opravdu každý.

Tropical Islands Německo 4

Zájezdy a ubytování

Autobusový zájezd vybírejte na Invia.cz

Ubytování přímo zde i levné v okolí rezervujte na Booking.com

Tropical Islands Německo 20

Cesta autem z Prahy

Praha bude pro mnoho turistů výchozí bod. Cesta je opravdu jednoduchá, stačí je po dálnici D8 na Ústí nad Labem, poté pokračovat dál na po A17 Drážďany a následně po A13 na Berlín. Vše je velmi dobře značeno, když jsme jeli do berlínské zoologické zahrady, tak jsem si několikrát všiml ukazatele kudy k tropickým ostrovům.

Otevírací doba

Otevřeno je denně po celý rok, zavřeno je pouze během Vánoc (24.12.)

  • Sauna & SPA denně 9 – 24 h
  • Tropical Island Amazonia 10 – 22 h

Aktuální ceny kolik stojí vstupné najdete na www stránkách.

Web: www.tropical-islands.de

Mapa, kde leží aquapark Tropical Islands

Adresa

Tropical-Islands
Tropical-Islands-Allee 1
15910 Krausnick, GERMANY

1 komentář u „Tropical Islands je aquapark v Německu u Berlína“

  1. Pojedeme do Tropical v Berlíne s dětmi na 1 den. Co je třeba s sebou vzít?? Pantofle, ručník ap.

Napsat komentář