Trypiti beach Thassos a nejlepší vyhlídky na pláž

Odkud nejlépe vyfotit pláž Trypiti beach, která se nachází poblíž Green Bay hotelu v letovisku Limenaria na ostrově Thassos v Řecku.

Mít pěkné fotky z dovolené chce mít každý, to je jasné. Ale fotit vše ze stejného místa, jako to mají i ostatní, to není ono. Proto se vždy vydávám na vyhlídky a okolní kopce nejen v ČR, ale i u moře, abych měl foto pěkně „z výšky“ a ne jen z pláže.

Vyhlídka č.1

První, menší vyhlídku na pláž Tripity najdete poté, co vyjdete z hotelu Green Bay doprava a půjdete k pláži kolem hotelu Rodon House a restaurace Pirofani. Naproti ní je průplav do moře a vlevo menší cestička vedoucí pískem mezi stromy. Poté, co po chvíli vyjdete nahoru, uvidíte další část ostrova, která je dost kamenitá.

Limenaria Thassos Řecko

Abyste si ale vyfotit výše zmíněnou pláž, je nutné pokračovat úzkou cestičkou doleva a pak mírně z kopce na skály a odtud se již rozprostírá výhled na celou zátoku, kde se pravděpodobně budete během dovolené také koupat.

TIP: Pláže na řeckém ostrově Thassos.

Trypiti beach Limenaria Thassos Greece

Vyhlídka č.2

Druhá vyhlídka nabídne lepší foto, ale také je od hotelu trošku dál. Vyjděte z hotelu a jděte doleva do kopce, kudy jste přijeli autobusem z letiště Kavala, resp. od trajektu v Limenasu. Na křižovatce pokračujte doprava po chodníku kolem hotelu Blue Dream Palace, dále jděte stále po hlavní do zatáčky a pak až k odbočce, kde je šipka ukazující směr na Trypiti beach. Tou můžete jít poté zpět, ale stále jděte po hlavní cca ještě 50 metrů, až uvidíte vpravo otevřená železná vrata. Tudy doprava a až vyjdete na kopeček, výhled na pláž už nebude třeba hledat, vidět je parádně a jak se sami přesvědčíte, mnohem lépe než z vyhlídky první.

Youtube video zde.

Trypiti beach Thassos Řecko 2

Další pláže jsme objevili také při cestování autem po ostrově.

Thassos Řecko – zájezdy a dovolená