Two Brothers Studios Kalamaki Zakynthos Řecko


Tento krásný hotelový komplex se stal naším pravidelným ubytováním už po několik let. Při našem prvním pobytu na Zakynthosu to byla jasná volba především kvůli umístění.

Komplex Two Brothers Studios se totiž nachází v centru Kalamaki a je možnost využít jak přistavených taxíků, které pravidelně čekají před letištěm, tak dojít k hotelovému komplexu po svých.

Two Brothers Studios

Při první návštěvě jsme využili služeb místních dopravců, ale při dalších návštěvách je zhruba dvacetiminutová procházka slunným Zakynthosem příjemným začátkem dovolené.

two brothers studios kalamaki zakynthos řecko 1

Ze samotného komplexu Two Brothers dýchá rodinná atmosféra na každém kroku. V žádném případě se nejedná o obrovský hotel, kde jen náhodně potkáte pár pokojských. Na recepci vás přivítají sami majitelé, pomůžou vám s kufry a nemají sebemenší problém s výměnou pokoje nebo prodloužením termínu odjezdu.

two brothers studios kalamaki zakynthos řecko 2

Ubytování

Ubytováni můžete být ve třech budovách, ale všechny pokoje, které jsme zatím prošli, jsou téměř stejné – liší se pouze barevným provedením. Máte k dispozici malou kuchyňku se vším vybavením (příbory, hrnce, hrníčky i talíře) a využít můžete varné konvice a malého vařiče. To nás příjemně překvapilo, zvláště proto, že pokud nemáte chuť na místní stravu, můžete si oběd připravit sami. Součástí každého pokoje je i balkón s výhledem na recepci a hotelový bazén, kde jsou všechna lehátka i slunečníky zdarma. Koupání je sice od určité večerní hodiny zakázáno, ale je velice příjemné ležet v lehátku, popíjet koktejl a poslouchat cikády, které je slyšet všude kolem.

two brothers studios kalamaki zakynthos řecko 3

Stravování

Co se týče stravy, tak jsou v ceně standardně poskytovány snídaně a večeře. Obědy bohužel v ceně nabízeny nejsou, ale můžete využít celodenní nabídky hamburgerů a pizzy, které vám v kuchyni ochotně připraví. Osobně jsme byli svědky toho, že se každé ráno vozí čerstvá vajíčka, mléko a ostatní suroviny, takže nemusíte mít strach ani v parných měsících. Na výběr máte zpravidla tři typy zahrnující typicky anglickou snídaní, vločky nebo toasty a jam, doplněné o kávu nebo džus. Osobně můžu doporučit také vynikající koktejly, které umí oba bratři výborně připravit a v parném dni je to u bazénu neocenitelné osvěžení. Samotný bazén je trošku studenější, zvláště když zrovna připouští vodu, ale 1km vzdálené moře to rozhodně vynahradí.

two brothers studios kalamaki zakynthos řecko 4

Kde najít hotel

Velkou výhodou je i umístění hotelu. Nejenom, že jste na letišti pěšky zhruba za 20-30 minut pomalé chůze, ale zároveň jste pět minut chůze od hlavní cesty lemované diskonty, restauracemi a obchůdky se vším, na co si jen vzpomenete.

TIP: Fakultativní výlety Zakynthos Řecko

Za sebe můžu Two Brothers Studios jednoznačně doporučit, protože letos tam budeme ubytovaní už po třetí. Prostředí je vždy perfektně uklizené a je vidět, že si vedení hotelu svých hostů opravdu váží.

Dovolená Řecko Zakynthos – Kalamaki

Nabídka zájezdů do tohoto hotelu na Invia.cz

Recenze hotelu Two Brothers

Pokud seženete levné letenky, pak stačí rezervovat ubytování a levná dovolená je tu :)

Ubytování v tomto hotelu rezervujte na Booking.com

Hotelový komplex najdete i pod těmito názvy

elenas two brothers

ζακυνθος two brothers studios 3 kalamaki – zakynthos 29100 zante greece

hotel elena – complex

Mohlo by vás zajímat

Další recenze hotelů na ostrově

Informace a cestování po ostrově

Napsat komentář