Ubytování Mikulov nabízí v soukromí i v hotelu

Vždy jsem se chtěl podívat na Pálavu a strávit zde dovolenou. Ubytovat se zde ale není nic jednoduchého, pokud pobyt nevybíráte v lednu, kdy je většina ubytovacích zařízení volných.


Díky tomu, že děti mají letní prázdniny 2 měsíce, si na toto období většina rodičů plánuje dovolenou a najít volné ubytování pár týdnů před začátkem prázdnin je celkem problém.

Ubytování v Mikulově

Ubytování - pension U Havranů Mikulov

Vybíral jsem asi z 5 pensionů, které byly v okolí Mikulova, ale bohužel všechny již byly obsazeny – vinařská oblast a pěkné trasy na cykloturistiku jsou velké lákadlo, kam na jižní Moravě vyrazit na dovolenou (je to turisticky oblíbená lokalita stejně jako Šumava, kam také jezdí mnoho lidí).

Ubytování v soukromí Mikulov

Nakonec se mi podařilo vybrat jeden na okraji Mikulova, tak jsme jej hned zamluvili. Majitelka paní Havranová nám vyšla vstříc, přestože jsou termíny obvykle sobota-sobota, ale žena byla ještě o víkendu v práci, tak jsme mohli dorazit až v pondělí, což ale nebyl nejmenší problém a také se to projevilo na ceně (v dobrém slova smyslu).

rezervujte ubytování

Pension je ve vilové čtvrti, parkování je možné hned u domu na 4 vyhrazených místech nebo kousek dál, kde jsou další 2 místa.

Ubytování Mikulov -  Pension u Havranů 2

Případně vevnitř na zahradě, kde hned po dlouhé cestě můžete vypustit děti, aby se vyřádily na houpačkách, klouzačce či pískovišti.

TIP: Recenze ubytování v Chatě u Lomu v Mikulově

V domě, kde budete ubytováni, je 6 pokojů. Protože jde o novostavbu, vše je nové, pěkné čisté.

Ubytování Mikulov - Pension u Havranů 5

Jediným problémem, který ale majitel neovlivní, bylo opravdu velké vedro v interiéru odpoledne a večer. Náš pokoj byl v 1.patře a situován na jiho-západ, takže sem slunce pražilo celé odpoledne a ani zatažené žaluzie nepomohly.

Ubytování Mikulov - Pension u Havranů 6

Ale řešili jsme to tak, že jsme byli celý den na výletě, zde se večer pouze osprchovali a vyrazili do města, kde bylo stále co objevovat a ochutnávat :)

V celém Mikulově jsou cedule „pension“ „ubytování“ a podobně, ani se nedivím, je to nádherná oblast a jistě jsme zde nebyli naposled a rozhodně Pension u Havranů doporučíme dál.

Další zajímavé odkazy:

Napsat komentář