Ubytování Mikulov nabízí v soukromí i v hotelu


Vždy jsem se chtěl podívat na Pálavu a strávit zde dovolenou. Ubytovat se zde ale není nic jednoduchého, pokud pobyt nevybíráte v lednu, kdy je většina ubytovacích zařízení volných.

Díky tomu, že děti mají letní prázdniny 2 měsíce, si na toto období většina rodičů plánuje dovolenou a najít volné ubytování pár týdnů před začátkem prázdnin je celkem problém.

Ubytování v Mikulově

Ubytování - pension U Havranů Mikulov

Vybíral jsem asi z 5 pensionů, které byly v okolí Mikulova, ale bohužel všechny již byly obsazeny – vinařská oblast a pěkné trasy na cykloturistiku jsou velké lákadlo, kam na jižní Moravě vyrazit na dovolenou (je to turisticky oblíbená lokalita stejně jako Šumava, kam také jezdí mnoho lidí).

Nakonec se mi podařilo vybrat jeden na okraji Mikulova, tak jsme jej hned zamluvili. Majitelka paní Havranová nám vyšla vstříc, přestože jsou termíny obvykle sobota-sobota, ale žena byla ještě o víkendu v práci, tak jsme mohli dorazit až v pondělí, což ale nebyl nejmenší problém a také se to projevilo na ceně (v dobrém slova smyslu).

rezervujte ubytování

Pension je ve vilové čtvrti, parkování je možné hned u domu na 4 vyhrazených místech nebo kousek dál, kde jsou další 2 místa.

Ubytování Mikulov -  Pension u Havranů 2

Případně vevnitř na zahradě, kde hned po dlouhé cestě můžete vypustit děti, aby se vyřádily na houpačkách, klouzačce či pískovišti.

TIP: Recenze ubytování v Chatě u Lomu v Mikulově

V domě, kde budete ubytováni, je 6 pokojů. Protože jde o novostavbu, vše je nové, pěkné čisté.

Ubytování Mikulov - Pension u Havranů 5

Jediným problémem, který ale majitel neovlivní, bylo opravdu velké vedro v interiéru odpoledne a večer. Náš pokoj byl v 1.patře a situován na jiho-západ, takže sem slunce pražilo celé odpoledne a ani zatažené žaluzie nepomohly.

Ubytování Mikulov - Pension u Havranů 6

Ale řešili jsme to tak, že jsme byli celý den na výletě, zde se večer pouze osprchovali a vyrazili do města, kde bylo stále co objevovat a ochutnávat :)

V celém Mikulově jsou cedule „pension“ „ubytování“ a podobně, ani se nedivím, je to nádherná oblast a jistě jsme zde nebyli naposled a rozhodně Pension u Havranů doporučíme dál.

Další zajímavé odkazy:

Sdílejte článek s přáteli

Napsat komentář