Ubytování v Brně – apartmány s parkováním


Ubytování v centru Brna je dost, ale aby bylo levné a navíc jste auto mohli zaparkovat „ve dvoře“, to již nabídku zmenšuje. Ale zadařilo se a pár dní jsme v apartmánech Suite with private parking bydleli. Ale je ta nízká cena důvod, proč toto ubytování doporučím i dál? Čtěte moji recenzi.

Ubytování Brno

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 2

Během naší březnové dovolené jsme v této moravské metropoli bydleli 4 dny. Klasicky jsem rezervoval opět přes Booking, je to jednoduché na několik kliknutí a hned máte potvrzeno a zamluveno. Cena byla i včetně parkování v soukromí 4600 kč, což je super cena na to, že jsme to měli do centra pěšky jen asi 15 minut pěšky. Ale šli jsme tuto trasu jen jednou, jinak jezdili všude autem.

Najdete jej jednoduše, hned naproti Muzeu romské kultury.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 4

Jak probíhá předání klíčů

Přes sms dáte vědět majiteli, že za 30 minut budete na místě a on tam na vás počká s klíčem od bytu, čipem k otevírání dveří a také „pípákem“ k bráně od privat parkingu. Zaplatili jsme v hotovosti a pobyt mohl začít. Po ukončení pobytu jen necháte klíče na stole, zabouchnete a můžete jet. Předtím ale doporučuji vyjet autem ze dvora, jinak se tam už nedostanete.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 9

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 3

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 10

Recenze

Jedná se o apartmánový dům, záleží na tom, kolik chcete za bydlení zde investovat.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 1

My zvolili apartmán se 2 místnostmi, kde ale v jedné byl rozkládací gauč a kuchyňský stůl a ve druhé 4 samostatné postele. K těm bych napsal jen to, že 3 ze 4 ukrutně vrzaly a tak snad nebyla noc, kdy bychom spali v klidu až do rána.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 7

Je zde několik podmínek, které dodržovat musíte, jako třeba noční klid od 21H do 7 hodiny ranní. Jinak prý sousedé volají policii a zaplatíte pokutu 5000 kč.

My byli ticho, ale z ulice občas několik nepřizpůsobivých občanů dost křičelo a bylo jim jedno, že mohou dostat pokutu :)

Hezčí bydlení i okolí bylo v Ostravě i Olomouci.

Wi-fi zdarma je zde také a protože máte router pod postelí, signál plný a rychlost dobrá. Pro puberťáky základ (jinak by prý nejeli :D)

Jinak ubikace standardní, v koupelně sprchový kout, ručníky také pro nás měli, takže je nebylo nutné vozit.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 5

V kuchyni sporák, myčka, rychlovarná konvice i pár kusů nádobí a příborů, tak kdo zde plánujete vařit, máte možnost.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 6

Ale když jsme na dovolené, tak na korunu nehledíme a najíme se v restauraci, vařit můžeme doma celý rok.

Co nám zde dost vadilo, byla špinavá podlaha. Na první pohled ne, ale když jsme se po pár hodinách chození v ponožkách na ně podívali, zhrozili jsme se, protože byly úplně černé.

Suite with private parking - levné ubytování v Brně 8

Ale jelikož jsme se zde vždy jen ráno nasnídali, celý den byli pryč a večer jen osprchovali a skočili do postele, to považuji třeba jen za mimořádný problém, který určitě bude vyřešen.

Nedaleko odtud je i restaurace, tam jsme ale nebyli.

Paradoxně mě dost zaujalo to, kolik ubytování v Brně nenabízí vlastní koupelnu, to je pro mě požadavek číslo jedna, důležitější, než co nejnižší cena. Za poloviční cenu co jsme platili se dá sehnat i ubytování v hostelu, to ale nebude pro rodinu s dětmi, leda tak pro mladé studenty.

Závěr ať si každý udělá sám, stejně jako se mi moc nelíbilo město Brno, tak i toto ubytování. Kdybych věděl, kde se nachází, raději vyberu jiné, třeba za Brnem, ale v hezčí lokalitě.

Kdo ale chce bydlet pár dní v Brně levně a kousek od centra, pak zde může být spokojen.

Další ubytování v Brně můžete vybrat zde

Napsat komentář