Ubytování v hotelu Avliga na Sunny Beach v Bulharsku


Autobus vysadil turisty u mnoha hotelů, ale řekl bych, že ten náš, Avliga beach, byl jako jediný hned u pláže a navíc neměl 10 pater a 500 pokojů jako některé jiné „paneláky“, co jsme viděli.

Jak se ubytovat

avliga beach hotel slunečné pobřeží bulharsko ubytování

dojedete z letiště na místo a vysadí vás u hotelu, jděte na recepci, kde vám recepční sdělí informace co a jak. Opět jsem se pobavil a již pro vás připravuji článek hlášky Čechů v Bulharsku, podobný tomu, které jsem psal o Češích na dovolené v Řecku.

Protože je dáno, že na ubytování máte nárok až od 14h, nečekejte, že bude pokoj připravený hned jak se v hotelu objevíte. My přijeli v půl desáté a na pokoj jsme se dostali až ve 12, ale i tak to je úspěch.

Zavazadla jsme  si mohli uložit do místnosti za recepcí, která byla zamčená. A tudíž nebylo nutné je hlídat po celou dobu.

Okolí hotelu

Protože zde v den příjezdu nebylo extra vedro, na které jsme z dovolených u moře v Řecku zvyklí, vyrazili jsme prozkoumávat okolí a hlavně se najíst, protože na snídani jsme nárok dnes neměli, jelikož máme polopenzi, takže až večeře byla v plánu.

Hned vedle hotelu je restaurace McDonalds, kde jsme utratili prvních 50 leva, ale pochutnali si. U Mekáče na pláži u moře jsme ještě nejedli :)

mc donalds sunny beach bulharsko

Zítra se můžete těšit na opravdu podrobnou recenzi hotelu Avliga Beach na Slunečném pobřeží.

Kde najdete další recenze tohoto hotelu

Invia.cz

Booking.com

Zájezdy, dovolená, ubytování

Zájezdy vybírejte na Invia

Ubytování rezervujte na Booking

Napsat komentář