Wellness pobyt na Slovensku v Trenčíně


Chcete si dopřát dostatečný odpočinek? Pochutnat si na skvělém jídle? Nechat se hýčkat úžasným personálem? A strávit pár dní v zahraničí? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli krátkým, ale výstižným slovíčkem ano, čtěte dál a zjistěte, kde můžete tohle vše najít na jednom místě.

Wellness balíček

Nemusíme jezdit extrémně daleko, abychom zažili něco krásného a nezapomenutelného. Proto jsme se s přítelem vydali na Slovensko do Trenčína. Z několika nabízených jsme si vybrali , kde se o nás skvěle postarali.

Hotel Magnus nabízí výběr z mnoha druhů pokojů, my jsme neváhali a zarezervovali si jeden z nejlepších, protože jsme chtěli vířivku přímo na pokoji.

Musím uznat, že se skoro nezastavila. K balíčku patřil neomezený vstup do wellness centra, které se pyšní několika typy saun, ledovou jeskyní, vířivkou a ochlazovací kádí. Třešničkou na dortu u tohoto balíčku byla masáž zad, kterou jsem si velmi užila. K tomuto wellness pobytu jsme měli polopenzi, která probíhala formou švédských stolů. Do stejné restaurace jsme se vraceli o na oběd, protože jídlo bylo úžasné.

Jako velké plus vyzdvihuji systém hotelu, všechno pití, jídlo, bowling, popřípadě masáže navíc se připisují na kartu od pokoje. Nemusíte si brát peněženku všude s sebou, vše zaplatíte hromadně až na konci pobytu.

Wellness pobyt na Slovensku
Wellness pobyt na Slovensku

Návštěva Trenčínského hradu

Když už má člověk plnou hlavu bublinek z vířivky a horko ze sauny mu stačí, může navštívit Trenčínský hrad, který je dominantou tohoto města a spadá pod národní kulturní památky Slovenska. Na tuto historickou budovu vede mírný kopeček, který zvládne skoro každý. Vyšplhat se až nahoru stojí za to! Hrad má totiž své kouzlo a výhled na celé město je krásný.

Po úžasném víkendu, který byl plný odpočinku, dobrého jídla a skvělých zážitků, jsme se vydali domů a na tento hotel vzpomínáme s úsměvem na tváři. Doufám, že sem opět zase někdy zavítáme.

Ubytování v okolí

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  

Napsat komentář