Wellness pobyt na Slovensku v Trenčíně


Chcete si dopřát dostatečný odpočinek? Pochutnat si na skvělém jídle? Nechat se hýčkat úžasným personálem? A strávit pár dní v zahraničí? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli krátkým, ale výstižným slovíčkem ano, čtěte dál a zjistěte, kde můžete tohle vše najít na jednom místě.

Wellness balíček

Nemusíme jezdit extrémně daleko, abychom zažili něco krásného a nezapomenutelného. Proto jsme se s přítelem vydali na Slovensko do Trenčína. Z několika nabízených jsme si vybrali , kde se o nás skvěle postarali.

Hotel Magnus nabízí výběr z mnoha druhů pokojů, my jsme neváhali a zarezervovali si jeden z nejlepších, protože jsme chtěli vířivku přímo na pokoji.

Musím uznat, že se skoro nezastavila. K balíčku patřil neomezený vstup do wellness centra, které se pyšní několika typy saun, ledovou jeskyní, vířivkou a ochlazovací kádí. Třešničkou na dortu u tohoto balíčku byla masáž zad, kterou jsem si velmi užila. K tomuto wellness pobytu jsme měli polopenzi, která probíhala formou švédských stolů. Do stejné restaurace jsme se vraceli o na oběd, protože jídlo bylo úžasné.

TIP: Hrad Beckov na Slovensku je strážce Pováží

Jako velké plus vyzdvihuji systém hotelu, všechno pití, jídlo, bowling, popřípadě masáže navíc se připisují na kartu od pokoje. Nemusíte si brát peněženku všude s sebou, vše zaplatíte hromadně až na konci pobytu.

Wellness pobyt na Slovensku
Wellness pobyt na Slovensku

Návštěva Trenčínského hradu

Když už má člověk plnou hlavu bublinek z vířivky a horko ze sauny mu stačí, může navštívit Trenčínský hrad, který je dominantou tohoto města a spadá pod národní kulturní památky Slovenska. Na tuto historickou budovu vede mírný kopeček, který zvládne skoro každý. Vyšplhat se až nahoru stojí za to! Hrad má totiž své kouzlo a výhled na celé město je krásný.

Po úžasném víkendu, který byl plný odpočinku, dobrého jídla a skvělých zážitků, jsme se vydali domů a na tento hotel vzpomínáme s úsměvem na tváři. Doufám, že sem opět zase někdy zavítáme.

Ubytování v okolí

Tipy na výlety:

| Rubriky Slovensko