Westernové městečko Boskovice – recenze


Westernové městečko najdete necelých 36 km od Brna. Jedná se o vesničku Boskovice, ve které právě toto nádherné místo leží.

Recenze westernového městečka v Boskovicích

Vznik Westernového městečka se datuje do roku 1994. Od té doby jej navštívilo přes milion návštěvníků a není se čemu divit. Program je velice pestrý a určitě si den, kdy městečko navštívíte, náramně užijete. Westernové městečko má za úkol připomínat prostředí Divokého západu. Na toto téma je zde právě i program, o kterém si povíme za chvíli. V roce 2010 se zde z větší části natáčela komedie Westernstory, kterou natočil Vlastimil Peška.

Westernové městečko Boskovice
Westernové městečko Boskovice

Akce a program ve western městečku

Program je věnován všem příležitostem a věkovým kategoriím. Ideální plán pro školní výlet, rodiny s dětmi, seniory či firemní akce. Je zde i místo, kde se můžete ubytovat a vychutnat si nezapomenutelný zážitek. V areálu najdete různé atrakce, jak pro děti, tak pro dospělé. Jsou tady i salóny, kde můžete ochutnat místní speciality. Program je vždy bohatý. Mimo jiné jsou zde i různé speciální víkendové akce, galavečery…

Westernové městečko Vinnetou

Velmi zajímavou akcí je představení Vinnetou pod širým nebem. To se koná pravidelně od 18:00h. V případě zájmu si však musíte zamluvit místa už dopředu, protože fronta je opravdu dlouhá. V představení můžeme vidět Vinnetou, o kterém celý příběh je, ale i Old Shatterhanda.

TIP: Vinnetou v Chorvatsku a filmová místa kde se natáčel

Samozřejmostí je i scénka s koňmi, kterých se na pastvinách vedle areálu pase opravdu dost. Máte možnost si zakoupit VIP vstupenku, kterou naleznete za 1.000 Kč. Mezi výhody patří například to, že máte přednostní vstup bez jakéhokoliv čekání, nejlepší místo v hledišti, ze kterého uvidíte úplně vše, dolarovou minci na památku, volný vstup na běžný denní program,…

Atrakce

Mezi atrakce pro děti, které tu můžete navštívit, patří:

  • rýžování zlata
  • tattoo salón
  • vršek pokladů
  • střelnice…

Ceník

Vstupné na běžný denní program stojí pro dospělé 300 Kč, pro děti od 3 do 15 let 200 Kč.

Na představení Vinnetou stojí vstupné pro dospělé 650 Kč a pro děti od 3 do 15 let 550 Kč.

Otevírací doba

Westernové městečko v Boskovicích je otevřeno denně od 10h během letních prázdnin od 3.7. do 29.8.

Westernové městečko se mi opravdu moc líbilo. Chytili jsme den, kdy zde nebylo tolik lidí, což bylo super. Toto místo by měl navštívit opravdu každý. Krásné prostředí, relaxace, klid!

Web: www.westernove-mestecko.cz

Ubytování v Boskovicích

Fotogalerie

Související: