Zakynthos Řecko a letovisko Tsilivi


Hotel Admirál na řeckém ostrově Zakynthos je ideální místo pro rodinnou dovolenou.

100 metrů k moři, 3 bazény, stravování All Inclusive, čeští animátoři a po celou dovolenou slunné počasí, to jsou důvody proč mnoho lidí právě toto využije a jede k moři, než by trávili dovolenou v Čechách, kde nevíte dne ani hodiny jaké bude počasí. To se Vám u moře v Řecku nestane, tam je hezky pořád :)

Hotel Admiral Tsilivi Zakynthos Řecko

Hotel Admirálletovisku Tsilivi (někdo píše i Tsivili Zakyntos), které je cca 7 kilometrů od hlavního města Zakynthos, nabízí vše výše uvedené, internet je zdarma, ale jelikož zde je 170 pokojů a v dnešní době mobilní zařízení má skoro každý, pak je občas problém se během dne na wi-fi připojit. Lépe mi to šlo na mobilu než na notebooku, ale i ten se asi po 5 dnech chytil :)

Hotel Admiral na Youtube

hotel admiral tsilivi zakynthos řecko

V ceně ubytování byly i 2 vstupy do aquaparku, který je nedaleko, určitě doporučuji navštívit, pobavili jsme se celá rodina i když některé atrakce v Tsilivi waterpark rozhodně už příště vynechám.

Video – Aquapark Tsilivi

Hotel Admirál si Vaše děti zamilují

Jídlo bylo výborné, výběr je opravdu velmi pestrý a každý si přijde na své. Na výběr jsou zeleninové saláty, ovoce (meloun, jablka, broskve) těstoviny, špagety, rýže, brambory, ryby, kuřecí maso, opečená zelenina, mnoho zákusků i cca 4 druhy zmrzliny. Nesmím zapomenout na výborný řecký jogurt – 3 druhy. V době svačiny můžete využít bufet, kde nabízí hamburger, hranolky, hotdog, také zeleninové saláty a několik druhů limonád, obyčejné vody, džusy i kávu. To samé si můžete dát i ke snídani, obědu a večeři.

Hotel Admiral Tsilivi Zakynthos Řecko 13

Moře je blízko, pláž je písečná, za 2 lehátka se slunečníkem se platí 6€, lepší je jít asi 100m vlevo, kde je pláž u restaurace na trávě a platí se za lehátka pouze 4€.

Pláž u hotelu Admiral na Youtube videu

Půjčoven aut je v Tsilivi několik, my využili tu téměř u pláže, kde je i Češka pořádající výlety, tak Vám pomůže při případné komunikaci, pokud neumíte anglicky. Cena za půjčení 8-mi místné dodávky na 3 dny byla 185€ včetně 2 dětských sedaček.

Hlavně pokud jedete i s dětmi, nezapomeňte na cestovní pojištění, protože nikdy nevíte, co se může stát a řešit platby v eurech v řecké nemocnici byste asi nechtěli, takže i na takové „drobnosti“ je třeba myslet.

Mapa ostrova Zakynthos a Tsilivi

Tipů na výlety je dost, hlavní jsou ale tyto:

Pláž Navagio s vrakem pirátské lodi – Ship Wreck

Modré jeskyně – Blue Caves

Výlet lodí za želvami Kareta – pokud je cestou neuvidíte vrátí vám vstupné :) Hledejte letovisko Laganas

Panoramato ve vesničce Keri – jeden z nejhezčích výhledů na ostrov Zakynthos

Banana Beach – nejhezčí pláž co jsme viděli, proto jsme zde byli 2x, cena za 2 lehátka a slunečník 6€. Jídlo z nedaleké restaurace nosí až na pláž, porce jsou mega velké a určitě si dejte i Frapé, osvěží a chutná skvěle !!!

Bochali – Krásný  výhled z kopce na město Zakynthos

Na závěr musím opět zdůraznit, kdo by ještě nebyl rozhodnutý pro tento ostrov, že narozdíl o Čech ostrov Zakynthos počasí během celé letní sezony nabídne krásné, slunné, bez mráčku a proto neváhejte a vyražte za sluncem do Řecka.

Hotel Admiral Tsilivi Zakynthos Řecko 12

I díky tomu, že jste hledali tato spojení, jste se dostali na tento článek. řecko zakyntos, dovolená zakynthos, hotely tsilivi, tsilivi youtube, webkamera, beach, půjčovna aut zakynthos. Zde najdete další recenze hotelů pro celé Řecko.

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  

Napsat komentář