Zase letíme do Řecka, tentokrát na ostrov Kefalonie


Kdo čtete tyto stránky pravidelně, pak víte, že naše rodina miluje Řecko a zdejší ostrovy. Sice po dovolené minulý rok v Polsku v Mezizdrojích jsme museli přehodnotit priority, ale stále se do Řecka vždy rádi podíváme. Ideálně ale pak i k Baltu.

Tentokrát jsme vyrazili na řecký ostrov Kefalonia a jako vždy dovolená začala na letišti Václava Havla. Resp. na parkovišti Go parking.

Po mnoha nočních přeletech nad Evropou jsme naštěstí tentokrát odlétali až ve 12:20h, takže jsme si mohli pospat do 6h :) Na letišti jsem vždy raději dříve, sice cesta z UL trvá jen hodinu a kousek, ale stejně… Takže v 8 ráno nasedat a hurá na Go parking, kde jsme nechali auto a jeli na Ruzyni.

Kefalonia ostrov Řecko

Pozn. k tématu:

Na mnoha webech jsem se letos dočetl, proč lidé nejedou k moři a raději stráví dovolenou v České republice – hlavně v kempu ve stanu, kde je levně a mají tam třeba i své pivo. Kdo se bojí „uprchlíků“, asi by měl přestat číst bulvární noviny a sledovat tv Nova a Barrandov. V turistických letoviscích nejen v Řecku opravdu na žádné migranty nenarazíte.

A pokud chcete mít opravdu jistotu, abyste během dovolené ani jednoho „černocha“ nepotkali, pak jeďte do výše zmíněného Polska.

Čtěte dále: