Zážitky.cz – skok do prázdna, který vyšel

Skok padákem otevřel zakladateli portálu Zazitky.cz nové obzory. Po prvním skoku z letadla v roce 2008 si Honza Hájek řekl, že chce skákat dál a udělá vše pro to, aby se jeho sen splnil. A povedlo se.


Firma, na jejímž počátku byl skok z letadla

Od těžkých začátků se jeho zážitková firma propracovala k více než tisíci nabízených zážitků, dvěma zážitkovým balónům a celému týmu více než 12 úžasných kolegů. Společnost Zazitky.cz je stejně jako její majitel neskromná. Jejím cílem je inspirovat alespoň 10 miliónů lidí k tomu, aby v sobě díky nezapomenutelným zážitkům probouzeli to nejlepší a plnili si sny. Cílem celého týmu je, aby jejich klienti na zážitek celý život vzpomínali a stali se díky němu lepšími, odvážnějšími a naučili se překonávat strach z neznáma.

Klasické i méně obvyklé zážitky

Aktuálně můžete vybírat z 251 aktivních zážitků, přičemž se firma pyšní již 2 100 realizovanými zážitky z celé řady kategorií a oblastí.

Pokud si troufnete, čekají na vás adrenalinové zážitky, jako například tandemový seskok padákem, bungee jumping, flyboarding nebo vznášení ve větrném tunelu.

TIP: Zážitkové jízdy autem – ideální dárek

Zážitky.cz - paragliding
Zážitky.cz – paragliding

Velmi oblíbená je také kategorie „Povoláním na zkoušku“, v rámci níž můžete například pilotovat malé letadlo nebo vařit vlastní pivo. Ale je možné poznat i krásu černého řemesla a vyzkoušet si, jak tvrdá je práce kováře, či si nazpívat vlastní CD.

Vybírejte podle kategorií

Zážitky je možno vybírat podle různých kritérií. Mnozí ocení možnost výběru v závislosti na dostupných financích, které jste si na zážitek vyhradili. Nemusíte se tak smutně probírat zážitky, na něž nemáte a vybíráte rovnou z nabídky, která je dostupná i pro vaši peněženku. Dále jsou zážitky rozděleny do kategorií podle místa konání akce, typu zážitku, případně sezóny, v níž může zážitek proběhnout. Třídit je možno i podle věku toho, kdo zážitek absolvuje, případně příležitosti, například narozeniny, svatba, či různá výročí.

Kupte zážitek sobě nebo blízkým, je to originální dárek

Napsat komentář