ŽLUTÝ BOOM – Autobusem do Polska za 139 Kč !!!


Od 1.7. můžete navštívit Polská města Varšava, Wroclav, Lodž a Krakov za akční cenu 139kč. Žlutá linka jede 3x týdně z Prahy, Hradce Králové a Náchoda do Varšavy, Wroclavi, Lodže nebo zpět. Z Ostravy do Krakova a zpět jezdíme autobusy Regiojet 2× denně. Počet míst je omezen, proto si jízdenky rezervujte včas.

Informace pro cestující

žlutý boom Polsko autobusem

Mezinárodní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Takže jak vidíte není na co čekat.

Rezervujte online na jizdenky.studentagency.cz

A pokud už budete v Polsku, byla by škoda se v těchto krásných městech nezdržet více dní, proto doporučuji se podívat i na ubytování – jak jinak než na Booking.com

regiojet polsko

Doporučujeme:

1 komentář u „ŽLUTÝ BOOM – Autobusem do Polska za 139 Kč !!!“

Napsat komentář